Sand grey | eukalyptus

Kuchyňa, v ktorej začínate každý svoj deň

Úvod / Kuchyne / Sand grey | eukalyptus

Predstavujeme najnovšiu a najlepšie vybavenú variantu kuchynského konceptu Sykora Piano. S touto kuchyňou si môžete užívať dokonalé spojenie elegancie a funkcionality. Nový odtieň Sand Grey Evermat prináša do kuchyne sviežu a modernú atmosféru, ktorá sa krásne dopĺňa s tradičnou farbou Black Graphite, ktorú máme v ponuke už dlhšie. Naši dizajnéri si dajú záležať na všetkých detailoch. Najnovšie prvky s využitím dekóru Eukalyptus a konceptu Piano dodávajú tejto kuchyni prirodzený šarm a nenútenú eleganciu. Pokiaľ máte aj vy záujem o modernú, kvalitnú kuchyňu, ktorá bude dlhé roky slúžiť vašej rodine, stačí nás kontaktovať. Naši návrhári sa o všetko postarajú, pričom im bude záležať iba na vašom komforte a spokojnosti s výsledkom i procesom.

 

Aké sú plusy tejto kuchyne?

Nový odtieň rámčeka Carbon s integrovanou zvislou úchytkou, skrytými pántami a smerovým LED pásikom je nielen štýlový, ale tiež praktický a ergonomický. V novej kuchyni Sykora môžete očakávať vysoké presvetlené vitríny až do výšky 2,5 metrov, ktoré majú chrbát v profile Eukalyptus Piano. To pridáva kuchyni vzdušnosť a elegantný vzhľad.

Sme špecialisti na organizovanie

V kuchyni je priechod do špajze, kde je využitý nový modulárny systém pre uskladnenie potravín s integrovaným osvetlením. Toto riešenie je nielen praktické, ale tiež krásne. S novou kuchyňou Piano prinášame optimálnu kombináciu dizajnu, funkcionality a luxusu. Vaše kulinárske schopnosti budú v tomto krásnom prostredí perfektne vynikať.

Skvelé miesto pre rodinné stretnutia

Skutočný domov, kde sa stretáva rodina, kde sa rodia najlepšie recepty a kde vznikajú nezabudnuteľné chvíle…také miesto si zaslúži tú najlepšiu kuchyňu. Naše kuchyne sú vybavené najnovšími technológiami, aby ste mohli pripraviť každé jedlo s ľahkosťou a eleganciou. Nechajte náš dať vašim kulinárskym schopnostiam slobodu, ktorú si zaslúžite.

Spotřebiče

Kuchyňa je vybavená radou spotrebičov BORA PROFESIONAL s odsávaním dole a otočnými ovládacími prvkami na keramickom čele ostrovčeka. To nielenže uľahčuje varenie, ale tiež vytvára čistý a minimalistický vzhľad. Pre náročných užívateľov sme pripravili profesionálnu radu chladiacich spotrebičov LIEBHERR MONOLITH, ktorý zaručuje najvyšší štandard a perfektný úložný priestor pre vaše potraviny.

Príborníky a organizéry

Pre eleganciu a kontrast sme zvolili príborníky z masívneho tmavého dreva, ktoré dodávajú kuchyni jedinečný vzhľad. Prehľadné ukladanie je základ pre poriadok v kuchyni. Na ostrovčeku nájdete dizajnový organizér HANG TOP s LED osvetlením, na ktorý sa dajú zavesiť najpoužívanejšie pomôcky potrebné pri varení.

Vstavaný chlebník

Chlebník zabudovaný v zásuvke je skvelým riešením pre tých, ktorí preferujú minimalistický a uprataný vzhľad kuchynskej linky. Tento typ chlebníka umožňuje elegantné a praktické uloženie chleba priamo vo vašej kuchynskej zásuvke, čo uvoľňuje pracovnú plochu a uchováva chlieb dlho čerstvý.

Spoľahnite sa na štúdiá DOMOSS a kuchyne SYKORA

Nech už máte radi moderný minimalizmus, tradičnú eleganciu alebo odvážny dizajn, zariadime pre vás kuchyňu, ktorá splní vaše sny. Zažite krásu, pohodlie a inováciu s novou kuchyňou Sykora. Vaše vlastné kuchárske dobrodružstvo práve začína.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov