Lak Line – Orech Note

Prechádzka dámskym bytom

Úvod / Kuchyne / Lak Line – Orech Note

Vitajte v našom dámskom byte, kde sa elegancia snúbi s jednotným dizajnom. Lakovaná kuchyňa so zlatými doplnkami a drevenými detailmi vytvára atmosféru exkluzivity. Každý detail, od drevených orechových skriniek po kamennú pracovnú dosku v odtieni khalo, je starostlivo premyslený, aby sa harmonicky hodil do celkového dizajnu. Veľký ostrovček prepája kuchyňu s obývacím priestorom, kde dominuje orechová stena so zrkadlom. Pohodlná sedačka Sykora potom zvýrazňuje atmosféru pohody a pokoja, ktorú toto bývanie ponúka.

Ak vás toto alebo iné riešenie zaujalo, navštívite Kuchynské štúdiá DOMOSS. Spoločne pretavíme vaše sny do reality, ktorú si budete môcť vychutnávať každý jeden deň.

Kuchyňa sa pýši mnohými novinkami, ktoré dodávajú priestoru úplne nový rozmer

Medzi ne patrí elegantná vysoká presklená vitrína, ktorá nielenže zvýrazňuje estetiku miestnosti, ale taktiež poskytuje vynikajúci úložný priestor pre vaše obľúbené poháre, porcelán alebo dekoratívne predmety. Nadčasový profil dvierok a zásten dodáva kuchyni nezameniteľný šarm a zároveň podčiarkuje jej funkčnosť a praktickosť. Tieto inovatívne prvky spájajú moderný dizajn s praktickým využitím priestoru, čím vytvárajú prostredie, ktoré vyhovuje ako vašim estetickým, tak aj praktickým potrebám.

Dominantný ostrovček z kameňa

Dominantný ostrovček s luxusným kameňom Decton v odtieni Khalo nie je iba priestor na varenie, ale aj magnet na stretávanie priateľov. Tento impozantný kus nábytku nie je len súčasťou kuchyne, je to srdce domova, kde sa odohrávajú nielen kultúrne udalosti, ale aj neformálne konverzácie a spontánne stretnutia.

V tomto interiéri sa realizovalo aj:

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov