Lak Antracit light | Svetlá sivá

Moderný dizajn v kombinácii s atraktívnymi prvkami

Úvod / Kuchyne / Lak Antracit light | Svetlá sivá

Vitajte v našej novej kuchyni, kde sa spája elegancia s funkčnosťou. Na prvý pohľad zaujme moderný dizajn v kombinácii s inovatívnymi prvkami, ktoré uľahčujú každodenný život. Táto kuchyňa Sykora je vyrobená z prvotriedneho materiálu, lakovaného antracitovo svetlého odtieňa a ľahkého sivého, čo poskytuje priestorový a pritom pohodlný pocit.

Pokiaľ sa vám páči toto, alebo iné riešenie, navštívite naše štúdia. Radi navrhneme a zrealizujeme kuchyňu snov aj pre vás. 

Maximálne využitie každého priestoru

Jedným z hlavných prvkov tejto kuchyne sú vysoké skrine, ktoré umožňujú maximálne využitie každého miesta. Vďaka nim môžete efektívne usporiadať všetky potrebné náčinie, riad a potraviny a udržať tak pracovné plochy voľné a prehľadné. Navyše, horná skrinka je vybavená elektrickým otváraním, čo prináša nielen moderný dotyk, ale taktiež zvyšuje pohodlie a uľahčuje manipuláciu s riadom.

Srdce domova

Zaujímavý prvok v kuchyni je prisadený jedálenský stôl. Celkovo je táto kuchyňa kombináciou praktickosti, elegancie a moderného designu. Je to miesto, kde sa snúbi vkus a funkčnosť, a ktoré sa stane srdcom vášho domova, kde sa rodina stretáva a vytvára spoločné spomienky.

V tomto interiéri sa realizovalo aj:

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov