Lak Grafit Evermatt | Dub Kartáčovaný

Harmónia svetla a funkcie

Úvod / Kuchyne / Lak Grafit Evermatt | Dub Kartáčovaný

Priestorový plán tejto kuchyne pracuje s prirodzeným svetlom a plynulo naväzuje na jednotlivé funkčné celky interiéru. Meniace sa denné svetlo osvetľuje krajinu za veľkoplošnými oknami a dômyselne zvolená paleta materiálov nesie nezameniteľnú atmosféru a zážitok z priestoru. Vďaka posuvným dverám je možné volne prechádzať do špajze pri kuchyni a zvýrazniť pracovnú funkciu tejto zóny. Možnosť špajzu uzavrieť pomocou posuvných panelov esteticky upokojí celú miestnosť, ktorý pokračuje až do obývačky.

Skutočne výnimočný priestor pre skutočne výnimočný život. Navštívite Kuchynské štúdiá DOMOSS a naši návrhári vyriešia aj vašu kuchyňu.

Jednota architektonického konceptu

Princíp kuchyne vychádza z jednotného architektonického konceptu a je plynule zladený s celým interiérom v jeden kompaktný celok. Výber farieb je preto minimalistický, necháva vyniknúť len elementárnu štruktúru materiálov. Lakované dvierka Black Graphite Evermatt vytvárajú pri zatvorenom systéme dverí Revego čistý monolit vysokých skríň. 

Estetický a ergonomický skvost

Otvorením posuvných dvier naopak akcentujú pracovné zóny a esteticky vyniká prírodná štruktúra dubu kartáčovaného. Keramická pracovná doska v hrubšom kamennom reliéfe jemne kontrastuje so zamatovým povrchom lakovaných dvierok. Doplnkovým prvkom, ktorý citlivo oddeľuje jedálňu od kuchyne je monolit na uloženie izbových kvetoch alebo byliniek. Celý puristický koncept finálne podčiarkuje otváranie dvierok systému Exclusive s lakovanými lištami v dekóre dreva.

Vitajte vo svete, kde sa sen o dokonalej kuchyni stáva realitou

Každý detail tejto kuchyne bol starostlivo navrhnutý s dôrazom na potreby a komfort. Od prvotriednych spotrebičov po inovatívne vychytávky pre bezstarostné varenie. Celý priestor je navrhnutý s ohľadom na pohodlie a eleganciu. Keramické pracovné plochy dodávajú nádych luxusu, zatiaľ čo ergonomicky navrhnuté úložné priestory ukrývajú všetok riad.

Profesionálne vybavenie a technológie pre dokonalý zážitok

Úplne novú dimenziu s profesionálnym nádychom vnáša do ostrovčeka varné centrum BORA Professional s integrovaným odsávačom v pracovnej doske. Zóna chladenia je vybavená spotrebičmi Liebherr Monolith s veľkokapacitnou mono chladničkou, pečeniu dominujú spotrebiče Miele, predovšetkým konvektomat s plným parným ohrevom a bezdrôtovým teplomerom na pokrmy. Batéria Franke Vital Tap je vybavená filtračným systémom priamo vo vnútri batérie.

Špajza, variabilné ukladanie surovín

Variabilné ukladanie surovín a ďalšieho kuchynského vybavenia umožňuje policový systém s autorským dizajnom Sykora. Podkladové panely v dekóre dubu kartáčovaného sú nasvietené príjemným ambietným LED osvetlením. Vďaka posuvným dverám sa špajza esteticky prepojí s celým kuchynským interiérom. 

Navštívite štúdiá DOMOSS

Neuspokojte sa s kompromismi a snívajte naplno. V sieti našich Kuchynských štúdií premeníme vaše predstavy na realitu. Myslíte na všetko – dizajn, ergonómiu aj kvalitné spotrebiče. Individuálny prístup a komplexný servis od vizualizácie až po realizáciu spraví z plánovania kuchyne príjemný zážitok bez vašich starostí navyše. Spoľahnite sa na viac ako 30 rokov skúseností na trhu bývania.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov