Lak Evermatt Kashmir | Orech mocca

Nadčasová elegancia

Úvod / Kuchyne / Lak Evermatt Kashmir | Orech mocca

Kuchyňa z radu Profil Exclusive sa pýši vyššími korpusmi v rámci výškového radu Plus, čo zaisťuje ešte väčšie pohodlie a funkčnosť pre vaše každodenné varenie a prípravu jedál. Dvere skríň sú vyrobené z luxusného laminovaného povrchu orech mocca, ktorý prináša do priestoru teplý a príjemný pocit prírodného dreva. Zadné panely vitrín potom ladia s dverami v elegantnom lesklom variante orech mocca piano, čím vytvára harmonický celok s moderným dizajnom kuchyne.

Ak váš toto riešenie zaujalo, navštívte ktorékoľvek z našich štúdií. Pripravíme pre vás 3D vizualizáciu a zabezpečíme aj montáž kompletnej kuchyne. V štúdiách DOMOSS plníme aj tie najodvážnejšie sny.

Profilované skrinky pridávajú eleganciu

Okrem toho, lak evermat v odtieni kašmír dodáva kuchyni sofistikovaný a nadčasový vzhľad. Lamelové profily line na horných skrinkách potom pridávajú k elegancii aj funkčnosť a ergonómiu.

Sklenené skrinky s podsvietením

Sklenené skrinky sú vybavené skrytými pántami a zdobia ich zvislé úchytky v odtieni carbon, ktoré prinášajú moderný a príťažlivý akcent do priestoru. Vitríny a zásteny sú osvetlené smerovým LED osvetlením v neutrálne bielej farbe, čím sa zvýrazní ich obsah a vytvorí sa príjemná atmosféra.

Závesný systém

Ďalšími funkciami sú organizér Hang Top s osvetlením pre ostrovček, ktorý poskytuje praktický a estetický úložný priestor, a držiak pohárov zavesený na zástene, ktorý prispieva k efektívnemu využitiu priestoru a ľahkému prístupu k nápojom a pohárom.

Ostrovček

Výrazným prvkom tejto kuchyne je vstavaný bar do ostrovčeka, ktorý ponúka ideálne miesto na spoločenské stretnutie a relaxáciu. Nízke barové stoličky dodávajú tomuto priestoru luxusný a moderný vzhľad, ktorý pozýva hostí k štýlovému odpočinku a vychutnaniu si drinku v príjemnej atmosfére.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov