Lak Evermatt Terrabrown | Dub Cognac

Kuchyňa, do ktorej máte chuť sa zakusnúť

Úvod / Kuchyne / Lak Evermatt Terrabrown | Dub Cognac

Odsávač vychádzajúci z pracovnej dosky, podsvietené niky alebo bodové svetlá nad ostrovčekom. Funkčné nápady, ktoré ukazujú, že dokonalosť je v detaile. To hlavné, čo túto kuchynskú zostavu Sykora robí tak okúzľujúcu, sa však skrýva inde. Je to celistvý, kompaktný dojem, ktorý vyvoláva. Vo farebnej kombinácii mliečnej a horkej čokolády vo vás vzbudí chuť dotknúť sa jej, ponoriť sa do nej a zažiť tu opojné momenty. Táto kuchyňa nie je priestor len na varenie, ale aj na intenzívne a nekonečné vychutnávanie.

Ak vás zaujalo riešenie tejto alebo inej kuchyne, kontaktujte nás. Vytvoríme pre vás kuchyňu vašich snov jednoducho a bez zbytočných starostí.

Zo štúdia priamo do života

Majitelia sa do zostavy zamilovali ešte predtým, ako ju mali doma. Prvý krát ju videli vystavenú v kuchynskom štúdiu Sykora a okamžite vedeli, že je to niečo, čo bude z ich domu tvoriť domov. Keďže ide o druhú kuchyňu Sykora, bolo im jasné, že v spolupráci s návrhármi a dizajnérmi ju prispôsobia svojim individuálnym požiadavkám a vyladia na mieru pôdorysu a zámeru celej miestnosti. Základom všetkého sú čisté línie v profile Pure a prevedení dvierok vo verziách Evermatt Terrabrown a Dub Cognac lamino. Prepracované striedanie svetlejších a tmavých plôch dodáva kuchyni ďalší rozmer, odľahčuje ju a robí ju útulnou.

Svetová kvalita, každodenné potešenie

Vysoké skrinky obsahujú množstvo úložného miesta, ponúkajú útočisko spotrebičom, potravinovej skrinke s výsuvmi i dekoratívnym poličkám. Nadväzuje na ne dlhý, rozmerný ostrovček vychádzajúci z bočnej steny, ktorá tak predstavuje perfektný deliaci prvok medzi kuchyňou a obývačkou. Vďaka predsunutému baru s dvomi stoličkami Lux funguje ako pracovná a komunitná zóna. Na ostrovčeku nájdeme umývacie aj varné centrum – rovnako ako vyššie spomenutý integrovaný odsávač, sofistikovane schovaný vo vnútri, aby vyšiel von len vtedy, keď ho potrebujete.

Pracovná doska

Všetko zastrešuje luxusná laminátová pracovná doska Antracit Ceramic. Odolná, pôsobivá, spoľahlivá. Aj ona je zárukou, že v tejto zostave nič nechýba, nič nevystáva, každá maličkosť je premyslená a dovedená do dokonalosti. Pretože toto nie je len ďalší kus nábytku. Toto je duša vášho domu a aj vašej každodennej radosti.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov