Sykora stoly a stoličky

Každý kúsok je originál

Úvod / Kuchyne / Jedálenský nábytok / Sykora stoly a stoličky

Predstavte si ten najlepší drevený stôl, ktorý sa stane dominantou vašej novej kuchyne či jedálne. Splní všetky vaše očakávania. Stane sa miestom pre rodinné stretnutia, aj spoločný čas s priateľmi. Presne taký je jedálenský stôl Sykora. Spoznajte ho hneď v dvoch dizajnových radách – Atrium a Simple. Ku každému stolu si taktiež môžete vybrať vhodné stoličky, aby celý priestor dýchal osobitým dizajnom.

Navštívite Kuchynské štúdiá DOMOSS a naši návrhári vám pomôžu vybrať si ideálny stôl presne pre vaše potreby. V našich štúdiách vás čaká osobný prístup nášho odborného personálu, ktorý pre vás rád zariadi celý proces plánovania či zariaďovania nového interiéru. Spoľahnite sa na viac ako 30 rokov skúseností na trhu bývania.

Simple

Rovnako nadčasový, trvácny a kvalitný je aj stôl Sykora z rady Simple. Pre docielenie svojho špecifického dizajnu je vybavený masívnymi kovovými nohami v čiernej farbe a stolovou lamino doskou vo variante Dub Kamenný.

Atrium

Vyrobený z masívneho dubového dreva so stolovou doskou vo variante Level Stone Cantera Light je tu pre vás aby splnil aj tie najvyššie očakávania. Nohy stola, rovnako z dubového masívu, sú zárukou dlhovekej životnosti a nadčasového dizajnu. Každý jeden stôl je originál, ponúka nádherné kresby dreva a je ručne vyrobený a zostavovaný rukami profesionálov. Pokiaľ chcete byť originálny pri výbere nového stola, potom práve dubový masívny stôl Atrium z dielne Sykora je pre vás ideálnou voľbou.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov