Sykora sedačky

Život nebol nikdy pohodlnejší

Dizajnová koncepcia sedacích súprav Sykora Sofa vychádza z celkového a celistvého náhľadu na obytný priestor. Obytný priestor, ako ho vnímame, sa skladá z viacerých rôznych miest, kde sa odohráva viac činností a aktivít dohromady a tým sa stávajú takzvaným ťažiskom priestoru. Takýmto ťažiskom obytného priestoru je aj sedačka. Tá v sebe kombinuje viac funkcii a možností v jednom. Slúži ako miesto relaxu a odpočinku, miest pre spoločenské stretnutia s ľuďmi a taktiež miesto pre zábavu. Toto všetko dohromady spolu vytvára charakter sedacích súprav Sykora Sofa.

Sedačka by mala nielen dobre vyzerať, ale musí byť tiež pohodlná. Sykora Sofa obe kritéria spĺňa. Vyberte si tú pravú sedačku, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám, alebo si nechajte poradiť v Kuchynských štúdiách DOMOSS.

S ľahkosťou pri každej príležitosti

Relaxácia, stretnutia s priateľmi, skvelá zábava aj zázemie – sedačky Sykora sú pripravené vyhovieť všetkým. 34 rôznych modulov v dvoch dizajnových radách, prvotriednom remeselnom prevedení a bohatým výberom materiálov a fariev zaistí, že vaše možnosti sú neobmedzené. Rovnako aj vaše potešenie.

Rada Soft

Rada Soft je charakteristická svojim ležérnym štýlom a zvýraznenými švami. Na pohľad a dotyk pôsobí mäkko a vďaka svojmu pravouhlému tvarovaniu sa skvele vyníma pri stenách aj v strede miestnosti. Hlboká proporcie sedačky umožňuje maximum pohodlia pri sedení aj ležaní. Stavebne je tvorená jednoduchými minimalistickými blokmi a kvádrami, ktoré je možné preskupovať a tým variabilne meniť ich pozíciu, pôdorys a účel. Nech už Sedačku Soft postavíte akokoľvek, vaša voľba bude správna v každom smere.

Rada Form

Aristokraticky striedma, kráľovsky dôstojná. Rada sedačiek Form je formálne prísnejšia a uhladenejšia. Nikoho nenecháva na pochybách, že sa tu usídlila nadčasová klasika. Jej hladké línie splývajú do uceleného, jednoliateho korpusu, ktorý sa prirodzene stáva stredobodom každého priestoru. Jednotlivé moduly tu fungujú ako mäkké kamene s presným tvarovaním a dajú sa premiestňovať a kombinovať podľa potreby. 

Pozvite komfort ďalej

Zapáčila sa vám predstava mať doma oázu komfortu? Povýšiť vašu obývačku na celkom nový level? Navštívite Kuchynské štúdiá DOMOSS a s pomocou našich návrhárov zvoľte to najlepšie riešenie, ktoré bude dizajnovo dokonalé, ale praktické a najmä komfortné. Sykora Sofa v našich štúdiách čaká len na vás.

Keď život chutí lepšie

Nová sedačka krásne vyzerá a rovnako robí krásnym celý interiér. Zároveň ponúka úžasné zážitky priamo u vás doma v obývačke. Doma je odrazu ta nejak príjemnejšie, útulnejšie, lepšie, krajšie. Pri každej rade máte na výber z troch sérii dokončenia –  prevedenie Design s vynikajúcimi praktickými vlastnosťami, Premium s podmanivými materiálmi a Luxury v koži

Urobte svoj život príjemnejším. Sedačky Sykora predstavujú vrchol spojenia dizajnu, funkcie a živného štýlu v najvyššej forme. Vy sa len pohodlne usaďte a užívajte si. Odteraz si to môžete dovoliť.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov