Calligaris

Váš život, váš štýl.

Interiérový a jedálensky nábytok, ktorý dobyl svet

Všetko to odštartovala drevená stolička, ktorú v roku 1923 vyrobil zakladateľ firmy Antonio Calligaris. Tá sa stala ikonou v oblasti Manzano v Taliansku. Značka Calligaris sa dnes predáva až v 95 krajinách na svete, v ponuke však nájdete nielen dizajnové stoličky, ale aj kreslá, pohovky či postele. Hoci produkty v ponuke pribúdajú, taliansky výrobca nábytku Calligaris si stále zakladá na prvotriednom remeselnom spracovaní, elegantnom a zároveň čistom dizajne a výbornej funkčnosti. Okrem dreva výrobca nábytku pracuje aj s inými materiálmi – plast či hliník. Aj vďaka tomu sú stoličky Calligaris vhodné nielen domov, ale aj do kancelárie či iných administratívnych priestorov.

Stoličky

Stolička je jedným z hlavných dizajnových kúskov v interiéri. V kuchyni aj jedálni, v obývačke či spálni – plní estetickú a praktickú funkciu nielen doma, ale aj v kanceláriách či iných profesionálnych priestoroch.

Stoly

Na výber máte z viacerých možností, pevné aj rozkladacie. Pokiaľ hľadáte stôl, ponuka Calligaris je obzvlášť bohatá, silná a pokroková.

Sedačky

Vyberte si zo širokej ponuky modelov. Každý z nich si môžete prispôsobiť a nastaviť podľa potrieb, čo vám ponúka veľa rôznych možností. Výsledok bude vždy jedinečný.

Postele

Vytvoriť si dokonalú miestnosť na spánok a oddych, ktorá bude odrážať vaše emócie už viac nemusí byť len snom.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov