Sykora Postele

Vzlietnite do magickej noci

S novými posteľami v ponuke Sykora si užijete skvelý štart aj perfektné zakončenie každého dňa. Vytvorené v povestnej kvalite, z prémiových materiálov a dôrazom na ten najmenší detail. To všetko môžete očakávať od nových postelí Sykora Beds, ktoré vám prinesú to, o čom ste už dávno snívali – najkrajší spánok pod hviezdami.

Ergonomické, remeselne výnimočné, navrhnuté pre krásny spánok a všetko okolo. Sykora Beds prichádza v troch rôznych dizajnových prevedeniach a troch kolekcii látok, aby uspokojili akékoľvek nároky. Keď po náročnom dni zaľahnete do svojej novej postele, uvidíte, ako skvele padne do interiéru vašej spálne aj vášho domova.

Pokiaľ váš postele Sykora zaujali, navštívite naše Kuchynské štúdiá DOMOSS a spoľahnite sa na našich dizajnérov, ktorí vám pomôžu pretaviť každý sen o bývaní do reality.

Budúcnosť spánku, budúcnosť bývania

Nech sa rozhodnete pre akúkoľvek veľkosť postele, nezabudnite si vybrať z ponuky kvalitných roštov a komfortných matracov Magniflex. Naviac je možné nastaviť si výšku uloženia roštu a dosiahnuť tak ideálnu polohu pre vstávanie. Zobuďte sa do nového dňa dokonale odpočinutý.

Navštívite Kuchynské štúdiá DOMOSS a doprajte si kvalitnú, pohodlnú posteľ Sykora. Poraďte sa s našimi návrhármi, ktorí pre vás zvolia to najlepšie riešenie. Ladiť bude k vášmu životnému štýlu materiálovým aj farebným prevedením. Váš domov si to zaslúži – no hlavne si to zaslúžite vy.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov