Flexlux

"Zanietení, kvalifikovaní, skúsení"

Oddýchnuť si po celom dni v kvalitnom kresle, oprieť sa, vyložiť si nohy na podnožku alebo sa celý natiahnuť na krásnu, dizajnovú sedačku? To všetko vám ponúkne nábytok značky Flexlux. Táto dánska značka vyrába kreslá, relaxačné kreslá a sedačky s dôrazom najmä na komfort. Produkty, ktoré sú pre moderné domy ako stvorené.

Flexlux bol založený v Aarhus v Dánsku. Mnoho rokov skúseností spolu so zručnosťou v oblasti výroby nábytku sa spojili v jeden celok a vytvorili priestor pre vznik tejto luxusnej značky. Dánske korene a škandinávsky dizajn je inšpiráciou pre všetky produkty z dielne Flexlux. Toto dedičstvo je založené na jendoduchosti, inováciach, skúsenostiach, poctivých materiálov a nádherných detailov.

 

Domov je tam, kde je Flexlux

Značka Flexlux si zakladá na presvedčení, že domov každého z nás je ako svätyňa, je to priestor, kde sa stretáva každodennosť s nezabudnuteľnými momentami. Miesto, kde sa vytvárajú tie najkrajšie momenty, kde vystúpime zo zhonu každodenného života, môžeme byť plne sami sebou a dobiť baterky. A presne v tomto bode potrebujete kvalitný a pohodlný nábytok, ktorý vám kryje chrbát.

Jedným z pilierov je ekológia

Sústavným cieľom značky je eliminovať škodlivé vplyvy na prostredie a zanechávať v prírode čo najmenšie stopy. To platí na celý proces výroby, od dizajnu cez materiály, balenie a dopravu.

Navštívte kuchynské štúdiá DOMOSS a spoznajte komfort nábytku Flexlux. Naši dizajnéri vám poradia, ktorý kúsok sa bude vo vašom domove vynímať ako šperk. Pozvite luxus ďalej.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov