Miele

Najmodernejšie riešenie a nadčasový dizajn.

Spotrebiče Miele v kuchynských štúdiách DOMOSS:

 • V kuchynských štúdiách DOMOSS ponúkame kompletný sortiment kuchynských spotrebičov nemeckej značky Miele. Niektoré z nich nájdete vystavené priamo v showroomoch v reálnych kuchyniach.
 • Okrem kuchynských spotrebičov Miele – varných dosiek, rúr na pečenie a parných rúr, umývačiek riadu, chladničiek či kávovarov ponúkame tiež ostatný sortiment, ktorý vám pomôže s bezproblémovou starostlivosťou o domácnosť – práčky a sušičky Miele či výkonné vysávače.

Funkcie, ktoré vám uľahčia život

 • TasteControl:  Vďaka tejto funkcii sa dvierka rúry otvoria celkom automaticky vo chvíli, keď je pokrm pripravený tak, ako má a rúra sa rýchlo ochladí. Ak chcete pokrmy udržiavať teplé alebo chcete nechať mäso odpočívať, môžete presne nastaviť požadovanú udržiavaciu teplotu.
 • DualSteam: Rýchlo uzavrie arómu a živiny vo vnútri potravín a zaistí rovnomerné rozdelenie teploty a vlhkosti vo vnútri celého priestoru parnej rúry.
 • SmartSelect: Nezáleží na tom, kam na celoplošnej indukčnej varnej doske položíte alebo presuniete hrniec, nastavená teplota sa presunie s ním.
 • Miele@home: Sieťové prepojenie domácich spotrebičov Miele vám prinesie viac voľnosti, bezpečnosti a komfortu. Sledujte svoje prístroje aj na diaľku a upravujte parametre podľa svojich želaní.

Nechajte to na nás

Predajcovia v kuchynských štúdiách DOMOSS sú certifikovaní a pravidelne absolvujú školenia Miele Academy, aby sa so spotrebičmi a technológiami dokonale zoznámili a mohli vám predstaviť všetky ich kvality. A to nie je všetko. Kuchynské a kúpeľňové štúdiá DOMOSS poskytujú komplexné služby – tovar u nás nielen zakúpite, postaráme sa aj o jeho montáž a prípadný servis.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov