Faber

Uznávaná talianska značka v odsávaní.

VÝHODY SPOTREBIČOV FABER A ICH NÁKUPU V NAŠICH KUCHYNSKÝCH ŠTÚDIÁCH

 • Ušetríte čas – v našich štúdiách máme takmer celú ponuku odsávačov pár Faber k dispozícii
 • Ušetríte financie – kúpou kvalitného odsávača vyriešite vašu kuchyňu na mnoho rokov
 • Získate komfort
 • Získate možnosť dokúpenia príslušenstva
 • Poskytujeme autorizovaný servis

Montovateľné do pracovnej dosky

Perfektné riešenie pre odsávač pár je výsuvný model FABULA. Počas varenia ho kedykoľvek stlačením tlačidla vysuniete do roviny s varným panelom. Jeho výhodou je to, že dokáže naraz odsávať pary a pachy z priestoru nad varnou doskou a súčasne aj z celej miestnosti.

Integrované odsávače s varným panelom

Dômyselné riešenie od Faber prináša model GALILEO, ktorý je integrovaný do varnej dosky. Je vysokoúčinný a dokonale rýchlosťou blesku odsáva pary a pachy z celej kuchyne. Inovatívne riešenie motora a konštrukcie zabezpečuje výkonnú a tichú prevádzku.

Komínové odsávače

Komínové riešenie spočíva v tom, že odsávané pary a pachy vystupujú von komínom, na ktorý digestor pripojíte. Je to efektívne riešenie najmä pre rodinné domy. Základné modely ponúkajú iba recirkuláciu vzduchu (čistenie vzduchu cez filter), vyššie rady sú energeticky úspornejšie s viacerými funkciami ako je intenzívne odsávanie či dobeh po ukončení varenia.

 

Priestorové odsávače

Priestorové odsávače dávajú interiérom známku modernosti. Kombinujú v sebe tradičný a nadčasový dizajn, čo z nich robí trvalky. Počas práce vás nič nebude rušiť, priestorové odsávače majú tichú ventilačnú jednotku. O dostatok svetla nad varnou doskou sa starajú LED pásiky zabudované v digestore.

Stropné odsávače

Stropné odsávače nezavadzajú a poskytujú tak maximálny priestor pre varenie. Osádzajú sa do stropu a vďaka ich minimalistickému nevtieravému dizajnu zapadnú do celkové štýlu akejkoľvek kuchyne. S komfortným ovládaným a výkonným motorom s vysokou účinnosťou sa vždy budete cítiť v kuchyni luxusne.

 

Technológie budúcnosti

Vstavané, rustikálne, rohové aj lustrové. Nech už si vyberiete akýkoľvek odsávač, so značkou Faber si môžete byť istí, že dostanete silný a zároveň tichý digestor s nadčasovým dizajnom, komfortným ovládaním a nízkou energetickou spotrebou. Navštívte naše kuchynské štúdiá a spoznajte odsávače pár Faber.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov