BORA

Nezabudnuteľné chvíle s výnimočnými spotrebičmi

Prečo si vybrať odsávač a varnú dosku BORA?

 • Čerstvý vzduch – systém BORA odvádza pachy a tukové čiastočky priamo z hrncov na varnej doske, takže nečistoty a výpary nestihnú vystúpiť nahor a šíriť sa po miestnosti.
 • Voľný výhľad – zbavte sa obmedzení plynúcich z klasických digestorov. Nebude vás obťažovať spotrebič nad hlavou ani výpary v zornom poli. Váš výhľad nič neobmedzuje a vy sa môžete popri varení voľne venovať rodine či návšteve.
 • Jednoduché čistenie – čistenie bežných digestorov je fyzicky aj časovo náročné. Systém BORA sa však vyznačuje mimoriadnou praktickosťou. Všetky pri pohyblivé diely sa dajú jednoducho vybrať bez použitia náradia a umyť v umývačke riadu.
 • Účinnosť – klasické digestory spotrebujú veľké množstvo energie a majú malú účinnosť. 100% čistota v úrovni hlavy, premyslene použitá rýchlosť prúdenia a inovatívne technológie motorov systémov BORA vedú bez okolkov k cieľu.

Možno nekonvenčné, ale plne funkčné

Ako funguje integrovaný odsávač BORA? Nevyužíva nič iné, iba fyziku – konkrétne základné princípy náuky o prúdení vzduchu. Využívajú jednoduché priečne prúdenie, ktoré je väčšie než rýchlosť stúpania kuchynských výparov.

Spotrebiče BORA v štúdiách DOMOSS

Vyskúšajte si komfort odsávača integrovaného priamo do varnej dosky. O prednostiach spotrebičov sa môžete presvedčiť na vlastné oči priamo v našich kuchynských štúdiách. Naši návrhári vám na vystavených kúskoch predvedú nízku hlučnosť, vysokú efektivitu, nenápadný dizajn aj pohodlie pri používaní. Poskytneme vám odborné poradenstvo a poradíme, ktorý model by bol pre vašu kuchyňu najideálnejší.

 

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov