Beko

Najlepšia domáca kuchyňa

Prečo nakupovať vstavené spotrebiče BEKO v kuchynských štúdiách DOMOSS?

 • Ponúkame veľký výber vstavaných spotrebičov a možnosť vyskúšať si technológie naživo
 • Naši dizajnéri pracujú pri návrhu s konkrétnymi modelmi, ktoré sa vám páčia
 • U nás si dokúpite príslušenstvo bez zbytočného vyhľadávania a preverovania, či je daný typ použiteľný k vášmu spotrebiču
 • Zaškolíme vás do používania nových technológií a poskytneme rýchly servis

Vstavané spotrebiče

BEKO ponúka široký sortiment vstavaných spotrebičov, ktoré poskytnú dokonalú funkčnosť bez toho, aby rušili dizajn vašej kuchyne. Vstavané chladničky využívajú najnovšie technológie, čím potravinám predlžujú trvanlivosť zachovávajú ich chuť a sviežosť. Zabraňujú tvorbe a šíreniu plesní aj baktérií, preto si chladničky udržiavajú čistý vzhľad. Vstavané umývačky pri plnohodnotnom umývacom programe umyjú a vysušia riad za fantastických 58 minút. Poradia si aj s poriadne pripáleným riadom. Samozrejmosťou sú tiež vstavané mikrovlnné rúry.

Inovatívne technológie

Spotrebiče BEKO sa prispôsobia vašim potrebám. Vďaka pestrým funkciám vám tak uľahčia každodenný život. Spoznajte napríklad:

 • Split&Cook – technológia, rozdelí priestor rúry na dve časti, ktoré vyhrieva podľa vašich nastavení. Piecť môžete až s rozdielom teploty 80 stupňov Celzia pre každú zónu.
 • EverClean – špeciálna tryska umývačky automaticky čistí filter, čím potláča vznik nežiaducich pachov.
 • Antibakteriálny štít – madlo a špeciálne upravené tesnenie s iónmi striebra tvoria štít proti vstupu baktérií do chladničky a udržiavajú ju čistú.

Čisté a praktické varenie

Varenie, pečenie, odsávanie. Potrebujete všetko a ideálne našité presne na vaše jedinečné potreby. Preto si môžete vybrať z pestrej škály varných dosiek, ktoré BEKO ponúka sklokeramické, plynové aj indukčné. Rúry BEKO pracujú intenzívne s horúcim vzduchom a priestorom. Dokážu piecť rovnomerne na všetkých úrovniach. Aj pri odsávaní pár môžete staviť na kvalitu značky BEKO.  Či už hľadáte ostrovčekový, integrovaný, komínový ši výsuvný, v našich kuchynských štúdiách si určite prídete na svoje.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov