Metalyn | Pearl

Kúpeľňa pre deti so všetkým, čo k tomu patrí

Úvod / Kúpeľne / Metalyn | Pearl

Ak riešite kúpeľňu určenú pre deti, zaiste máte niekoľko jasných požiadaviek, akými je bezpečnosť a dobrá údržba. Ak sa to navyše spojí s praktickosťou a dizajnom, dokonalý priestor je na svete. Túto detskú kúpeľňu sme riešili manželom presne s týmto zámerom. Výsledkom je príjemne pôsobiaca miestnosť, ktorá je aj pri rannom alebo večernom nápore detí stále dostatočne vzdušná.
V kúpeľni sú skombinované dva tipy obkladov značky Villeroy & Boch. Jednofarebná dlažba v jemne sivom odtieni Pearl, potiahnutá aj na dve zo štyroch stien, je decentne doladená výraznejším, no stále elegantným obkladom Metalyn so zlatým dekórom. Ten nájdeme na zvyšných dvoch stenách a na vani. Nadčasová priestor v neutrálnych farbách je razom na svete.

Hranatý dizajn, jasne definované línie

Mohlo by sa zdať, že hranaté línie pôsobia prísne, opak je však pravdou. Vďaka svojej jednoznačnosti udávajú jasný a elegantný tón, no ak sa správne skombinujú, rozhodne nepôsobia chladne. V tomto dizajne je ladené WC a bidet Venticelo, ako aj umývadlo Collaro. Estetické hrany zjemňuje skrinka v pastelovom odtieni sivej farby robená na mieru. Do celého konceptu sedia aj hranaté batérie Metropol od Hansgrohe. 

Nevyhnutnosti pre skvelú údržbu

Jednotlivé veľkoformátové kachličky majú rozmer až 60×120 cm. Nie len, že priestoru lichotia kvôli tomu, že ho opticky zväčšujú a pôsobia elegante – vďaka minime špár sú hygienické a pri upratovaní sa nemusíte toľko namáhať. O dobrú údržbu sanity sa zase postará keramická úprava C+, ktorá odpudzuje nečistoty a zabraňuje usádzaniu vodného kameňa.

Ak však chcete povýšiť údržbu vo vašej kúpeľni na celkom nový level, vrelo odporúčame našu novú službu – nanokeramickú povrchovú úpravu Careamic. Obzvlášť v detskej kúpeľni ju rozhodne oceníte. 

Navštívite štúdia DOMOSS. Zvolíme tie najlepšie riešenia

Viac ako 30 rokov skúseností na trhu bývania nám umožnilo do hĺbky rozumieť zákazníkom a ich potrebám. Ak budete riešiť interiér v našich kúpeľňových a Kuchynských štúdiách, môžete sa spoľahnúť na individuálny prístup, spájanie dizajnu s funkčnosťou a na riešenia, ktorých praktickú, ale aj estetický stránku oceníte aj po rokoch. Všetko pre vás vyriešime pod jednou strechou. aby celá domácnosť ladila a vy ste nemuseli riešiť nič navyše. Spoľahnite sa na odborníkov. Tešíme sa na vašu návštevu.

Detaily, ktoré ocenia nielen deti

Walk in sprchový kút so žľabom je do detskej kúpeľne skvelou voľbou. Jednoduchý vchod a východ minimalizuje riziko zranení na minimum. Navyše sme zvolili aj jednoduché otváranie posuvných dverí, aby sa s nimi ľahko manipulovalo aj menším deťom. Okrem sprchového kúta nechýba pre svoje praktické využitie ani quarylová vaňa Squaro edge od Villeroy & Boch. Pre zaručenie ešte väčšieho komfortu je tu umiestnený aj chrómový elektrický radiátor. Či už len pre teplo, alebo aj na mokrý uterák…najmä pri deťoch to zrejme poznáme všetci.

V tomto interiéri sa realizovala aj menšia kúpeľňa pre rodičov. Prezrite si ju:

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov