Metalyn svetlá sivá | alsacia

Ani tá najmenšia kúpeľňa nie je problém.

Úvod / Kúpeľne / Metalyn svetlá sivá | alsacia

Zadanie znelo – plnohodnotná, moderná a vzdušná kúpeľňa v priestore, ktorý má výmeru len 2.8 metra štvorcového. Môže sa zdať ani nesplniteľná úloha, pre našich kúpeľňových návrhárov je to však len ďalšia z príjemných výziev. Znovu sa raz potvrdilo, že pokiaľ človek vie presne, čo robí, aj z malého priestoru sa dá vykúzliť skutočne praktická kúpeľňa. Ak si neviete rady vo svojej domácnosti a potrebujete využiť každý centimeter na maximum, zverte svoj domov do rúk návrhárov zo štúdií DOMOSS. Spoločne vám dokážeme, že vaša kúpeľňa, kuchyňa či iná miestnosť  nie je ani zďaleka taká malá, ako sa nato na prvý pohľad zdá.

Veľkoformátové obklady dodajú priestoru vzduch

Hlavný tón udáva svetlovisá dlažba Metalyn značky Villeroy & Boch a obklad Alsacia s imitáciou bieleho mramoru so sivou žilou. Dlažba a obklad lichotia priestoru hneď z dvoch dôvodov – bledé farby menší priestor prevzdušňujú a mramor kúpeľni dodáva punc elegancie. Zároveň sú veľkoformátové – nielenže opticky kúpeľňu zväčšujú, no plnia aj veľmi vďačnú funkciu – na zemi je minimum špár, ktoré by bolo treba pravidelne čistiť.

Kvôli malému rozmeru je tu zvolený sprchový kút bez vaničky s podlahovým žľabom. Nie len, že šetrí priestor, toto bezbariérové riešenie je praktické aj s ohľadom na budúcnosť manželov. Vďaka odkladacej nike neuberajú v sprche centimetre ani ani šampóny či iná kozmetika. Sprchová batéria s termostatickou hlavovou a ručnou sprchou urobí z každého sprchovania príjemný zážitok.

Na druhej strane kúpeľne sa nachádza umývadlo Collaro od Villeroy & Boch. Zaujímavosťou je tu batéria Hansa aj s bidetovou sprškou. Nakoľko je umývadlo veľmi blízko WC, dá sa pohodlne použiť.

V tomto interiéri sa realizovala aj väčšia kúpeľňa pre deti. Prezrite si ju:

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov