Kúpeľňa a kuchyňa, ktoré nemusíte upratovať? S Careamic je to možné

Úvod / Kuchyne - články / Akcie / Kúpeľňa a kuchyňa, ktoré nemusíte upratovať? S Careamic je to možné

Čo by ste povedali na to, keby si váš nový interiér zachoval dokonalú čistotu aj po rokoch používania? Dajte zbohom zdĺhavému upratovaniu a agresívnym čistiacim prostriedkom. Predstavujeme vám jedinečnú službu CAREAMIC. Kúzlo spočíva v nanokeramickej vrstve CERAMIC PRO, ktorú špičkový tím verifikovaných odborníkov nanesie na povrchy vo vašej domácnosti.  Hydrofóbny náter zabezpečí dlhodobú ochranu voči vodnému kameňu, tekutinám a iným nečistotám.

DOMOSS v spolupráci s CAREAMIC ako jediné kuchynské a kúpeľňové štúdio na Slovensku ponúka v kuchyniach a kúpeľniach trvalú ochranu hodnotných materiálov. Všetci naši klienti navyše dostávajú na túto službu zľavu 10%.

Splňte si sen o ľahkom upratovaní a trvácnosti povrchov

Nemusíte byť otrokmi vašej domácnosti, ak si chcete udržať doma dokonalú čistotu. Na údržbu vám môže stačiť len utretie povrchov mokrou či suchou utierkou. Po aplikácii nanokeramickej vrstvy CERAMIC PRO ušetríte čas strávený upratovaním, peniaze minuté na čistiace prostriedky a zároveň  niekoľkonásobne predĺžite životnosť všetkých povrchov. Prečo tráviť hodiny upratovaním, keď nemusíte? Vychutnávajte si príjemnejšie aktivity a užívajte si svoj domov naplno bez starosti o jeho čistotu. 

Nezávadné, ekologické, pohodlné

Nátery, ktoré CAREAMIC používa, neobsahujú žiadne škodlivé chemické látky. Sú teda zdraviu nezávadné  a šetrné k životnému prostrediu. To je ďalšia výhoda oproti bežne dostupným čistiacim prostriedkom, ktoré po aplikácii náteru CERAMIC PRO už viac nebudete potrebovať.

Služba CAREAMIC nespočíva iba v samotnom nanesení produktu, ale aj v krátkom školení o tom, ako sa k náteru správať tak, aby čo najdlhšie spĺňal svoj účel a efekt. Ako hovorí špecialista zo spoločnosti, ktorá ako jediná na Slovensku ponúka tieto prémiové produkty:

,,Cieľom našej služby je priniesť aj náročným klientom maximálny komfort. Preto sa budeme počas celého procesu starať o všetky vaše potreby.“

Aké povrchy vie CERAMIC PRO ochrániť?

Kuchyňa – pracovná doska, linka, umývadlo, batéria a iné
Kúpeľňa – sprchový kút, vaňa, záchod, zrkadlo a iné
⦁ Kožené a textilné gauče, sedačky a kreslá
⦁ Spotrebiče každého typu

Ako prebieha celý proces aplikácie?

⦁ Dohodnutie bezplatnej konzultácie a obhliadky priestorov
⦁ Vykonanie obhliadky a prekonzultovanie náterov, ktoré v danom priestore prichádzajú do úvahy
⦁ Cenová kalkulácia navrhnutých náterov
⦁ Dohodnutie termínu aplikácie náterov
⦁ Samotná aplikácia náteru
⦁ Zaškolenie zákazníka o tom, ako sa o náter treba starať

Využite jedinečnú službu v štúdiách DOMOSS

Veríme, že dokonalá domácnosť nekončí pri realizácii jej zariadenia. Práve následné fungovanie v novom priestore, nápor členov rodiny a aktivít ukážu, nakoľko si interiér zamilujete. Pokiaľ nebudete musieť venovať veľa času údržbe a domov si napriek tomu bude držať svoju pôvodnú iskru novoty a čistoty, môžete si vychutnávať idylický život ako zo stránok katalógov. A to si rozhodne zaslúžite. Navštívte Kuchynské a kúpeľňové štúdiá DOMOSS a doprajte svojmu interiéru náter CERAMIC PRO v zľave 10%.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov