Bellagio | Walkyria

Pre chvíle plné pohody

Úvod / Kúpeľne / Bellagio | Walkyria

Nie ste si istí, akú kombináciu obkladov a dlažieb zvoliť do vašej novej kúpeľne? Ani tento mladý pár nemal na začiatku celkom jasno. Vedeli, že chcú elegantntý a nadčasový priestor, no pri tom množstve prevedení, ktoré sú momentálne na trhu dostupné, si nevedeli vybrať. V našich štúdiách tomu samozrejme rozumieme, a preto nám nerobí problem spraviť niekoľko rôznych variant, aby zákazník v návrhu videl, ako bude výsledok vyzerať. Po vyskúšaní niekoľkých farebných a materiálových kombinácii a po dizajnovom odporúčaní našej návrhárky sa mladý pár rozhodol pre veľmi vďačnú kombináciu drevodekóru dlažbu Walkyria a obkladu Bellagio od Villeroy & Boch, ktorá navyše dispinuje povrchovou úpravou Ceramic Plus pre jednoduchšiu údržbu.

Vaňa pre chvíle plné pohody

Kto by nemal rád horúcu vaňu plnú bubliniek? Obzvlášť, ak si ju môžete dopriať aj majitelia tejto kúpeľne – v smaltovanej vani Kaldewei, ktorá sa vyznačuje svojou odolnosťou proti poškriabaniu. Disponuje farebnou aj tvarovou stálosťou, je hygienická a jednoducho sa udržiava. Na vytvorenie tej pravej atmosféry možno využiť efektné niky, ktoré poskytujú elegantný úložný priestor nie len na kozmetiku, ale aj napríklad aj na sviečku pre dokonalú relaxáciu vo vani.

Dlažba, ktorá ladí s nábytkom

Tento dizajnový detail si možno všimnúť hneď na prvý pohľad. Dekór dreva na zemi krásne nadväzuje na drevenú umývadlovú skrinku od slovenského výrobcu Kronzi. Je upravená tak, aby jej bežný styk s vodou nevadil. Nemusíte sa preto báť poškodenia. Na skrinke je vkusne položené veľké umývadlo Villeroy & Boch zo série Loop & Friends s batériu značky Hansa.

Druhá, menšia kúpeľňa

V rodinnom dome mladého páru sme zariaďovali ešte jednu, menšiu kúpeľňu. Osadili sme do nej malé umývadielko Avento od Villeroy & Boch a sprchový kút Huppe Myflex s elegantntým dizajnom a posuvnými dverami do strán. Sprchový systém je značky Hansgrohe. Kombinácia obkladov a dlažieb je tu rovnaká ako vo väčšej kúpeľni, a tak sú obe miestnosti dizajnovo prepojené. 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov