Farby

Nebojte sa farieb ani v menších kúpeľniach

Biela, čierna, béžová – nadčasové kombinácie, ktorými v kúpeľni zväčša nič nepokazíte. Prečo sa však limitovať obmedzenou škálou farieb? Fantázii a vkusu sa medze nekladú. Farby môžu pôsobiť sviežo, ikonicky, upokojujúco aj štýlovo. V kúpeľni najlepšie ukážu práve na obkladoch a dlažbách.

Pri výbere tej správnej farby treba zvážiť nie len vkus, ale aj ich psychologické pôsobenie na človeka. Modrá farba v kúpeľni môže prinavrátiť jemný náznak retro štýlu, pôsobí upokojujúco a domácky. Zelená farba môže evokovať, že do svojej kúpeľne pozývate kúsok prírody. Zároveň zelená harmonizuje a zvyšuje celkový pocit pohody. 

Kúpeľňa, ktorá rozpráva svoj vlastný príbeh

Niektorí môžu mať pocit, že farby do kúpeľne nepatria. Často je za tým strach z nesprávnej voľby či obavy z toho, že sa priestor uzavrie a opticky zmenší – obzvlášť v menších kúpeľniach. Nemusíte však amť žiadne obavy. Naši návrhári vám poradia a vďaka svojmu odbornému oku navrhnú aj farebnú kúpeľňu tak, aby pôsobila štýlovo a vzdušne. Docieliť to vedia napríklad silnou kombináciou farebných veľkoformátových obkladov. Aj kúpeľňa by mala odrážať váš štýl a v štúdiách DOMOSS vám pomôžeme pretaviť aj tie najodvážnejšie sny do reality. 

Hlavný tón udáva kvalita

Tak ako vždy a všade, kvalitu neradno podceniť. Pri obkladoch a dlažbách v kúpeľni to platí rovnako tak. Pokiaľ chcete, aby sa vaše farebné obklady a dlažby ľahko udržiavali a vyzerali aj po rokoch ako nové, je dôležité zvoliť správne riešenia. Ponúkame kvalitu značiek Villeroy & Boch, Fap, Refin či Peronda. 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov