Interiérové

Nie len do kúpeľne

Úvod / Kúpeľne / Obklady a dlažby / Interiérové

KÚPEĽŇA

Dlažba a obklad sa väčšine z nás spájajú práve s kúpeľňou. V tejto časti domu či bytu majú svoje opodstatnenie ako esteticky, tak funkčne. Ak zvolíte spoľahlivú a kvalitnú značku, sú odolné voči vode a vlhkosti, dobre sa udržujú, vyzerajú dlhé roky ako nové a z vašej kúpeľne spravia krásnu oázu pokoja, kam sa budete radi vracať. Na výber je skutočne veľké množstvo prevedení a dekórov. Obľúbené a nadčasové sú imitácie dreva, ale aj mramoru. Drevo vnesie do priestoru teplo a útulnosť, mramor zase nádych luxusu a elegancie. V kurze sú taktiež veľkoformátové dlažby, ktoré aj z menšej kúpeľne vykúzlia opticky väčší priestor.

KUCHYŇA

Mnohí volia dlažbu do kuchyne najmä kvôli dobrej údržbe. Ak vám niečo v kuchynskej linky kvapne, podlahu jednoducho zotriete jedným ťahom. Ani kvapky vody vám nemusia robiť starosti, ako by tomu mohlo byť pri drevených podlahách. Ak navyše zvolíte kvalitnú značku a jemný dizajn, podčiarknete svoju kuchyňu spoľahlivou a trvácnou estetickou bodkou.

OBÝVAČKA, CHODBA A INÉ

Dlažby si nájdu svoje uplatnenie aj vo zvyšku domu, najčastejšie na chodbách či v obývačke. Tu majú skutočne veľký potenciál, nakoľko môžu plynule nadviazať nielen na kuchynskú dlažbu, ale v prípade rodinných domov aj na terasu. Pri tomto type podlahy si nemusíte robiť starosti s vodou ani s inými nečistotami, ktoré z nej pri vhodne zvolenej povrchovej úprave veľmi ľahko zotriete. Pokiaľ by vám dlažba v obývačke neevokovala domácku útulnosť, ideálnym doplnkom je napríklad huňatý koberček.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov