Exteriérové

Nebojte sa vytiahnuť ich von

Úvod / Kúpeľne / Obklady a dlažby / Exteriérové

Aj vaša terasa si zaslúži dokonalý povrch. Za štyrmi stenami domu je obklad a dlažba vystavená rôznym vplyvom počasia – dažďu, snehu, mrazu, ale aj nárazom či iným mechanickým záťažiam. Preto je dôležité zvoliť nielen kvalitnú značku obkladu a dlažby, ale aj vhodnú povrchovú úpravu. Tá je veľmi dôležitá aj z hľadiska bezpečnosti. Na terasách, príjazdových cestách, okolo bazénov či na záhradných chodníčkoch tak môžete kráčať bez strachu z pošmyknutia. Veľmi obľúbenou voľbou je plynulé pokračovanie dlažby z kuchyne či obývačky až von. Dizajn ostáva rovnaký a esteticky prepojený, no neviditeľná zmena v doplnení protišmykovej úpravy robí razom z interiérovej dlažby exteriérovú. 

Obložte váš dom

Veľkoformátový obklad na bočnej stene domu nielen skvelo vyzerá, ale je aj veľmi praktický. Pri správne zvolenom dizajne pôsobí vkusne a uhladene. Takéto riešenie, ktoré obsahuje mininum škár vyzerá pekne súvisle, a voda po obklade plynule steká. Stena sa teda zároveň skvelo udržuje a vyzerá dlhé roky ako nová.

Vyvetrajte aj dlažby s dekórom

Obklady a dlažby v rôznych farbách, so vzormi či dekórmi si mnohí nevedia predstaviť inde ako v kúpeľni alebo kuchyni. Ako zástena nad pracovnou doskou či detail nad vaňou vedia pôsobiť naozaj vkusne. Čo však zahodiť nepísané pravidlá a vytiahnuť ich aj na terasu? Poradíme vám, ako správne zvoliť farbu a vzor tak, aby pôsobili na pohľad príjemne. Na vašu záhradu tak môžete vniesť napríklad veľmi zaujímavý marocký štýl, ktorý nadchne každú návštevu.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov