Vzory

Povedzte svojou kúpeľňou celý príbeh

Rozbite jednofarebné obklady sofistikovaným vzorovaným prvkom a dodajte tak svojej kúpeľni úplne nový charakter! Ak sa vzory na obkladoch a dlažbách zvolia s citom, môžu v každej kúpeľni zahrať ako dokonalý šperk. Dodajú kúpeľni farbu, sviežosť a najmä neopakovateľný štýl. Mandaly, ornamenty alebo čipky môžu evokovať marocký či secesný štýl. O niečo populárnejšie kvety alebo listy ponúknu kúpeľni prírodné prvky a harmóniu. Aj úzky pás vzorovaného obkladu v inak jednofarebnej kúpeľni vie vyčariť úplne inú atmosféru.

Spoľahnite sa na odborné oko našich dizajnérov, ktorí vám poradia, aký vzor a kde bude ideálny pre vašu kúpeľňu. Dôležité je, aby v priestore krásne ladil, neopozeral sa a ani nespôsobil, že bude vaša kúpeľňa opticky stiesnená.

Dotyk prírody s obkladom Villeroy & Boch

Tejto menšej bytovej kúpeľni vzorovaný obklad rozhodne prospel. Tropický Urban Jungle od Villeroy & Boch dodal priestoru sviežosť a dynamickosť .

Jemný detail listov

Táto kúpeľňa patriaca staršiemu páru sa tiež dočkala oživenia v podobe zaujímavého dekóru veľkých listov. Tentokrát je použitý obklad od talianskej značky FAP.

Navštívte kúpeľňové štúdiá DOMOSS a nechajte si poradiť, aký vzor by sa hodil do vašej kúpeľne.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov