Kuchynské spotrebiče BOSCH

Úvod / Štúdiá / Kuchynské štúdiá / O značkách / Kuchynské spotrebiče BOSCH
bosch logoNemecká značka spotrebičov BOSCH ponúka široké portfólio spotrebičov do celej domácnosti. BOSCH sa vyznačuje provtriednou kvalitou a poslaním tejto značky je poskytovať zákazníkom inteligentné a spoľahlivé riešenia, ktoré im uľahčia každodennú starostlivosť o ich domov.

Kuchynské spotrebiče BOSCH:

 • Výber spotrebičov značky BOSCH nájdete vystavený v kuchynských štúdiách DOMOSS. Vďaka tomu si ich ľahko predstavíte aj vo svojej vysnívanej kuchyni a zoznámite sa s ich funkciami, ktoré vám radi predstavia kuchynskí dizajnéri DOMOSS.
 • Ponúkame kompletný sortiment spotrebičov BOSCH do domácnosti – chladničky, umývačky riadu, varné dosky, rúry na pečenie, ale aj kávovary či vinotéky.

Bosch spotrebiče

Neprehliadnite: Montáž aj servis spotrebičov BOSCH

Kuchynské štúdiá DOMOSS – poskytujú komplexné služby – spotrebiče si u nás nielen prezriete a zakúpite, postaráme sa aj o ich montáž a prípadný servis.

Výhody spotrebičov BOSCH a ich nákupu v DOMOSSe

 • spotrebiče BOSCH sa pravidelne umiestňujú na popredných priečkach v spotrebiteľských testoch
 • priamo v priestoroch kuchynských štúdií DOMOSS – nájdete vystavené najnovšie spotrebiče BOSCH v skutočných kuchyniach navrhnutých našimi kuchynskými dizajnérmi
 • spoznajte najmodernejšie technológie, jednoduchú obsluhu a zoznámte sa s výnimočnou funkčnosťou
 • s pomocou našich kuchynských dizajnérok a dizajnérov, ktoré vám poradia ten najvhodnejší spotrebič do vašej kuchyne, si zariaďte domácnosť vašich snov
 • zabezpečujeme špičkový záručný aj pozáručný servis

Stavte na nemeckú kvalitu s prvotriednou spoľahlivosťou a funkčnosťou. Informujte sa o spotrebičoch BOSCH priamo v kuchynských štúdiách DOMOSS .

Máte záujem? Napíšte nám!


  Preferované štúdio:

  osobných údajov

  Pozrite sa späť na

  O značkách