Rezort Sĺňava – obzrite si vzorový byt

Úvod / Kuchyne - články / Referencie / Rezort Sĺňava – obzrite si vzorový byt

Byty v rezorte Sĺňava ponúkajú pokojné bývanie v priestoroch bývalého penziónu. Ide o krásne skĺbenie lokality, dostupnosti, prírody a moderného bývania v Piešťanoch s dôrazom na kvalitu.
Pri kúpe bytu v Rezorte Sĺňava Vám kuchynské a kúpeľňové štúdio DOMOSS v Piešťanoch poskytuje voucher v hodnote 760 € na nasledovné služby:

 • 280 € na návrh kúpeľne z nášho sortimentu
  (vizualizácia, technické podklady, kladačský plán obkladov a dlažieb, cenová ponuka a konzultácia)
 • 280 € na návrh kuchyne z nášho sortimentu
  (vizualizácia, technické podklady, cenová ponuka a konzultácia)

V prípade, že si v štúdiách DOMOSS zariadite kompletnú kuchyňu a kúpeľňu, získavate navyše voucher 200 €. Zároveň Vám poskytujeme developerskú zľavu na nákup domácich spotrebičov a elektra prostredníctvom nákupu cez www.domoss.sk. Ak máte záujem o kúpu bytu, alebo hľadáte viac informácií, kliknite SEM.

Vzorová kuchyňa

Kvalitná kuchyňa, ktorá vydrží každodenný nápor aj dlhé roky, je základ. V dvojizbovom vzorom byte sa kuchyňa Sykora vyníma ako šperk. V matnom prevedení Extreme Onyx udáva priestoru nadčasový čiernobiely tón.

Keď spolu ladí celý interiér

Laminátová pracovná doska je obľúbenou voľbou v mnohých kuchyniach. V tejto je potiahnutá aj na bočnú stenu vysokej skrinky. Za ňou je použitý lesklý obklad Marmochic od Villeroy & Boch, rovnaký, ako v kúpeľni. Obe miestnosti sa tak krásne dizajnovo dopĺňajú.

Skryté tajomstvá

Hoci ide o menšiu kuchyňu, skrýva nejedno tajomstvo. V uzavretej vysokej skrinke sa nachádza výsuvná polička na kávovar. Na pracovnej doske tak nezaberá miesto a nezavadzia ani vizuálne. Vstavaná chladnička a umývačka riadu taktiež spôsobujú, že celá kuchyňa dýcha uhladeným dojmom. Čerešničkou je schovaná skrinka v rohu pracovnej plochy, ktorá dáva úžitok zväčša prázdnemu rohu kuchyne.

Uhladená a čistá

To však stále nie je všetko. Vedľa chladničky sa za tmavými dvierkami bez úchytiek skrýva celá tajná miestnosť. Slúžiť môže ako špajza alebo komora na odkladanie potravín, sušiaka na bielizeň či iných vecí, ktoré by si v dvojizobovom byte nenašli svoje miesto.

Pokojné miesto pre očistu

V kúpeľni už na prvý pohľad upúta tmavý leštený obklad Marmochic od Villeroy & Boch, ktorý je doplnený bielou matnou dlažbou X-Plane od rovnakej značky. Vedľa umývadla Avento, tiež od značky Villeroy & Boch, zaujme kúsok zelenej steny. Pokiaľ neviete, ako spraviť kúpeľňu útulnejšou a vniesť do nej kúsok prírody, inšpirujte sa.

Podľa potrieb

Vďaka termostatickej batérii Preicison Flow od značky Grohe svoju ideálnu teplotu vody nestratíte. Nastavte si ju tak, ako je vám najpríjemnejšia, a pri opätovnom použití ju nemusíte nanovo hľadať pákou. Závesná WC misa Architectura Kompakt je zaujímavá svojou atypickou krátkou dĺžkou. Išlo o praktické riešenie pre viac miesta v kúpeľni. Štúdiá DOMOSS pomohli vytvoriť dokonalý vzorový byt, v ktorom je priestor pre dizajn, funkčnosť a aj najmodernejšie technológie.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov