Kuchynské spotrebiče AEG

Úvod / Štúdiá / Kuchynské štúdiá / O značkách / Kuchynské spotrebiče AEG

Kuchyňa pod papučou. Vy ste tu šéf!

AEG prichádza s unikátnym riešením pre kuchyňu. Sofitiskované spotrebiče sa vždy postarajú o to, aby výsledok varenia či pečenia bol ten najlepší. AEG Mastery – to je intuitívne ovládanie a vyspelé funkcie, vďaka ktorým varíte zdravo, šetrne a na vysokej úrovni. AEG konštruuje kuchynské spotrebiče tak, aby spĺňali všetky požiadavky na plnohodnotnú a zdravú prípravu pokrmov. Všetky vaše sny o varení sa zhmotnili v spotrebičoch AEG.

Technológie AEG:

 • Steambake – profesionálny domáci chlieb, lahodné múčniky či pečivo. Funkcia Steambake pôsobí parou na cesto, ktoré tak lepšie vykysne a narastie. Nielen pečeniu však dodá lepšiu chuť. V rúre sa vďaka tejto metóde nevysušia ani ryby či mäso. Všetko zostáva šťavnaté, s prirodzenou farbou a čo je najdôležitejšie – s delikátnou chuťou.
 • Steamboost – funkcia, ktorá každému pokrmu, ktorý pripravujete v rúre, zachová prirodzenú vlhkosť.
 • Maxisense – elegancia v dizajne a nerušivý vzhľad indukčných varných dosiek. Po vypnutí zostanú nenápadné, že si ich ani nevšimnete.
 • Customflex – originálny systém v chladničkách, ktorý umožňuje meniť priehradky a organizovať priestor podľa vašich potrieb pre skladovanie
 • Systém ComfortLift® – šetrite váš chrbát. Týmto systémom sú vybavené umývačky riadu. Comfortlift zdvihne spodnú zásuvku do vašej výšky. Bezpečne a bez zohýbania tak naložíte alebo vyberiete umytý riad a dáte na svoje miesto. Výborne poslúži nielen pre starších ľudí.
 • Funkcia AirDry® – prirodzené sušenie v umývačke eliminuje energetické náklady a riad zostáva bez fľakov a zasušených kvapôčok vody.

V kuchynských štúdiách DOMOSS si vyskúšate:

Multifunkčné rúry

Posuňte hranice pečenia, grilovania a opekania zase o kúsok ďalej. Parné rúry AEG zachovajú jedlu vnútornú šťavu a zvonka zostáva krásne chrumkavé. Para sa postará o to, aby vaše pokrmy vyzerali nielen výborne, ale aby tak aj chutili.

Vákuovacie zariadenia

Sous-vide je v súčasnosti čoraz obľúbenejší spôsob varenia. Je to jednoduché: jedlo, ktoré chcete pripraviť, dáte do vzduchotesného obalu a pripravujete v pare. Predtým nezabudnite pridať koreniny a ďalšie prísady podľa chuti.  Potom si len užívajte maximálnu kvalitu.

Varné panely – siahnite po type, ktorý vám najviac vyhovuje. Od super moderných indukčných panelov až po klasiku – plynové varné panely.

Indukčný varný panel

Indukčný varný panel šetrí energie, financie a predovšetkým váš čas. Príprava akýchkoľvek pokrmov trvá na indukcii oveľa kratšie ako na bežných varných paneloch. Vďaka precíznej regulácii teploty dokážete jedlo nielen intenzívne variť, ale tiež zohriať na optimálnu teplotu. A to všetko v rozmedzí pár sekúnd.

Elektrický varný panel

Jedným dotykom nastavíte všetko potrebné tak, aby ste pripravili jedlo. Inteligentné funkcie elektrických varných panelov zabezpečia, že celý proces varenia máte plne pod kontrolou.

Plynový varný panel

Ak je zvyk dobrý, nemusíte ho meniť. Preto prinášame kolekciu plynových varných dosiek. Čas aj teplotu varu máte plne pod kontrolou. Ideálne riešenie pre milovníkov klasickej kuchyne.

Kombinovaný varný panel

Kombinovaný varný panel má v sebe zabudovaný odsávač pár. Takže si varný panel môžete umiestniť, kdekoľvek ho chcete v kuchyni mať tak, aby ste mali plnohodnotný komfort. Toto je riešenie, ktoré búra hranice medzi tradičným, moderným a futuristickým. Na vás odteraz je, kde budete variť, piecť či grilovať. Doprajte si skutočnú slobodu.

Chladničky

Chladničky AEG poskytujú extra veľký priestor, ktorý využijú mnohopočetné rodiny či kulinári, ktorí každý deň radi pripravujú kvalitné jedlo. Zásoby však uložíte tiež do kompaktnej chladničky určenej pre malé kuchyne. AEG prináša nový systém usporiadanie chladničky – CustomFlex. Organizácia priestoru v chladničke je odteraz iba na vás. Chladničky majú aj svoju zónu – FreshZone – kde je teplota nižšia a je vhodná pre uskladnenie mäsa či rýb.

Umývačky

Umývačky AEG perfektne, šetrne a bez poškodenia umyjú riad, hrnce, krehké sklo. Inteligentný systém sa stará o to, aby umytý riad vyzeral stále ako nový. Vysoký výkon, tichá prevádzka a energetická úspornosť z nich robia ideálne riešenie pre každý typ kuchyne.

Výhoda nákupu spotrebičov AEG v kuchynských štúdiách DOMOSS:

 • Veľký výber typov a modelov spotrebičov
 • Zakomponujeme ich priamo do vizuálu vašej kuchyne a vy sa rozhodnete
 • Rýchly servis a možnosť dokúpenia príslušenstva
 • Ukážka funkcií a zaškolenie do ovládania spotrebičov

Navštívte naše kuchynské štúdiá, inšpirujte sa, vyskúšajte si inteligentné funkcie moderných kuchynských spotrebičov. Naši návrhári spoločne s vami nájdu to najlepšie riešenie pre vašu domácnosť.

Vaše priania, naše skúsenosti = vaša spokojnosť.

 

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


  Preferované štúdio:

  osobných údajov

  Pozrite sa späť na

  O značkách