Čo je nové vo svete kúpeľní? Predstavujeme novinky pre rok 2024

Úvod / Kuchyne - články / Novinky a zaujímavosti / Čo je nové vo svete kúpeľní? Predstavujeme novinky pre rok 2024

Výstava ISH v apríli 2024 opäť priniesla mnohé novinky z dielní renomovaných značiek kúpeľní. Predstavené boli nové dizajnové prevedenia, materiály, funkcie, ale aj riešenia na úsporu vody a životného prostredia. Výstavy sa zúčastnili aj naši kúpeľňoví návrhári.

Navštívite Kúpeľňové štúdiá DOMOSS a predstavíme vám najmodernejšie trendy, ktoré momentálne hýbu kúpeľňami po celom svete.

Novinky značky VIlleroy & Boch

Značka Villeroy & Boch, na ktorú sme v sieti našich kúpeľňových štúdií špecialisti, predstavila hneď tri nové odtiene do svojej farebnej palety – sú nimi Deep ocean, Forest a Frozen. Krásne vyniknú napríklad na umývadlách. Okrem toho uviedli na trh novú kúpeľňovú kolekciu ANTAO, ktorá sa vyznačuje jemnými oblými tvarmi. Jemné, originálne oblé tvary inšpirované prírodou vnesú do každej kúpeľne harmóniu.

Novinky značky Kaldewei

Po unikátnych farbách siahla v roku 2023 aj značka Kaldewei. Decentné aj extravagatnté prevedenia umývadiel si získajú každého. Okrem toho predstavili napríklad nové rozmery štvorcových sprchových žľabov Canyonplan či inovatívny protišmykový povrch Invisible grip. Dá sa použiť do sprchy aj vane, je neviditeľný, hladký, no zároveň absolútne bezpečný.

Novinky značky Hansgrohe

Značka Hansgrohe predstavila novú radu spŕch Pulsify, ktoré sú výnimočné svojim mikrojemným typom prúdu Rain. Dajú sa zakomponovať do každej, aj tej najmenšej kúpeľne. Nový inovatívny rad batérii Finoris dodá každej kúpeľni štýl a flexibilitu vďaka vyťahovacej sprche a dvom typom prúdov vody. Úložný priestor XtraStoris zase ponúka úložné riešenia zapustené priamo do steny, ktoré sú nielen praktické, ale aj estetické.

Novinky značky Bette

Úsporné batérie z titánovej ocele, krásne pastelové farby umývadiel, extra veľké a nízke sprchové vaničky. To je len zlomok noviniek, ktoré značka predstavila. Okrem iného sa môžete tešiť aj z nového protišmykového materiálu Anti-Slip, ktorý vám zaručí v kúpeľni ešte väčšiu bezpečnosť.

Novinky značky Sanswiss

Experti na sprchy a zásteny predstavili hneď dve nové série vysoko kvalitných posuvných dverí Amalia a Arelia. Jemný bezrámový dizajn série Amelia ponúka maximálnu transparentnosť čistého skla. Séria Arelia má naopak robustnejšie rámy, vďaka ktorým pôsobí nekompromisne, no zároveň elegantne.

Novinky značky Duravit

Aj kúpeľňová značka Duravit vniesla do svojho repertoára nové farby. Okrem nich predstavili celkom nový koncept Bento Starck Box, vďaka ktorému si môžete vytvoriť elegantný odkladací priestor priamo vo vašom umývadle vďaka sofistikovanému oddeleniu suchých a mokrých zón. Polo transparentné sklá slúžiace ako dvierka umývadlových skriniek Vitrium ponúkajú zase celkom nové dizajnové riešenia. Vhodné sú aj pre menšie kúpeľne.

Pokiaľ vás niektoré z noviniek renomovaných kúpeľňových značiek zaujali, navštívite Kúpeľňové štúdiá DOMOSS. Naši návrhári na základe vašich preferencii a životného štýlu zvolia do vašej kúpeľne riešenia, ktoré budú skvele vyzerať a zároveň budú praktické a dlhodobo dobre udržiavateľné. Splňte si sen o dokonalej kúpeľni a kráčajte s trendami spolu s nami.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov