Spotlight lappato | nature side

Rodinná a nadčasová

Úvod / Kúpeľne / Spotlight lappato | nature side

Keď to rozloženie domu dovolí, nebojte sa dopriať si v kúpeľni metráž navyše. A zvlášť vtedy, pokiaľ sú v rodine deti. Vyhnete sa rannému stresu a získate priestor nielen pre praktické nevyhnutnosti, ale aj pre dekorácie. V tejto kúpeľni sa dobre cíti celá rodina a rozhodne tu nie je tesno. Majiteľka mala sen, ktorý mal byť základom pre celú kúpeľňu, a ktorý sme jej zvládli splniť na sto percent – stromčekovú dlažbu. V drevodekóre Nature Side od Villeroy & Boch pôsobí nielen elegantne, ale aj útulne. Jemná sivá farba obkladu na stenách Spotlight Lappato od rovnakej značky drevo decentne dopĺňa. V rozmere 60×60 cm patrí medzi veľkoformátové obklady, ktoré pôsobia čisto a každú kúpeľňu opticky zväčšia. Skvelo tak vyniknú nielen v tejto realizácii, ale aj v menších panelákových kúpeľniach, ktorým vedia dodať úplne nový vzduch.

Pre celú rodinu

Sprchový kút ocenia najmä dospelí členovia rodiny – jeho priestranné a bezbariérové walk in prevedenie so stenou a dvierkami Huppe je tu pre vás vždy keď potrebujete rýchle osvieženie. Vďaka termostatickej batérii Hansa Metrix si pohodlne nastavíte požadovanú teplotu. V rodine v malými deťmi je však vaňa nenahraditeľným každodenným pomocníkom, preto sa majitelia rozhodli pre kombináciu oboch.

Malý detail, veľký komfort

Vaňa Bette Lux je nielen štýlovo podsvietená, ale aj ozvláštnená na prvý pohľad neviditeľným detailom. Vďaka úplne nenápadnému nadneseniu vane nad úroveň podlahy sa k nej majitelia vedia postaviť bližšie, pohodlnejšie a hlavne bezpečnejšie, napríklad keď sa skláňajú k batérii. Malý detail, ktorý tak spríjemňuje každodenný život.

Bezpečná, nadčasová, príjemná

Na druhej strane kúpeľne sa nachádza WC Avento od Villeroy & Boch a umývadlo so skrinkou Keuco. Rovnakej značky je aj veľká zrkadlová skrinka a doplnky. Ak sa pri ranných či večerných rituáloch dostane na zem voda, nevadí – vzor na podlahe robí z dlažby prirodzene protišmykovú, a tak úraz nehrozí. 

Obklady a dlažby do celého domu

Keď v tomto dome prejdete za prah kúpeľne, nájdete vo zvyšku interiéru dlažbu Spotlight Lappato, rovnakú, ako v kúpeľni na stenách. Na vonkajšej terase sa nachádza dlažba Explain Outdoor so špeciálnou protišmykovou povrchovou úpravou, aby bola bezpečná aj keď naprší či nasneží.

Pri interiéri to nekončí

Pri vchodových dverách na prvý pohľad upúta stena s obkladom Spotlight Optima. Vďaka svojmu veľkému formátu pôsobí na stene domu veľmi uhladene a súvisle. Skvelo sa udržuje a vďaka minime škár ostáva dlho ako nová.

V tomto interiéri sa realizovalo aj:

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov