Lak Lesk Biela

Príroda za oknom, príroda v kuchyni

Úvod / Kuchyne / Lak Lesk Biela

To, čo je dominantou tejto kuchyne, to je jasné už na prvý pohľad. Sklenená zástena za kuchynskou linkou je praktická – nie len chráni stenu pred poškodením alebo nečistotami, no dizajnovo sa dá prispôsobiť presne podľa požiadaviek majiteľa. Tak, ako aj tu – strom na stene dáva kuchyni osobitný charakter a jeho košatá koruna chráni celú rodinu. Kúsok prírody tak majú vo vnútri po celý rok. Biele lesklé skrinky a antracitová pracovná doska, takmer vo farbe kmeňa, priestor krásne dopĺňajú. Celá rodina sa tu môže cítiť ako v bavlnke.

Skvelá voľba do každej kuchyne

Laminát je jednoduchý, dostupný, no veľmi kvalitný materiál pre všetky pracovné dosky. Drevotrieska pokrytá laminátom zaručuje veľký výber farieb a imitácií, takže sa dá prispôsobiť skutočne do každej kuchyne. Majitelia si zvolili prevedenie antracit keramik. Doska je nepriepustná, nenasáva vlhkosť, preto sa nemusíte báť jej poškodenia. Veľmi dobre sa udržuje a po umytí na nej neostanú žiadne nežiaduce baktérie.

Spotrebiče ako základ modernej domácnosti

Investícia do kvalitných spotrebičov sa vždy oplatí. Dlhé roky vydržia plniť vaše požiadavky na tej najvyššej úrovni a uľahčujú tak každodenné fungovanie. V tejto kuchyni stavili majitelia na značku BOSCH. Indukčná doska, mikrovlnka, rúra a aj ohrevná zásuvka – rozmaznajte sa na všetkých úrovniach.

Kus prírody

Každú kuchyňu ozvláštni masívny barový pult. Dodáva priestoru teplo a nadčasový vzhľad. V tejto kuchyni, spolu s dizajnom na stene perfektne ladí a nesie svoj osobitý štýl.

Vzdušný priestor

Lesklý, biely vzhľad, neviditeľné úchytky, zabudované spotrebiče, vyklápacie skrinky. To je spojenie vysokej praktickosti a zároveň čistého vzhľadu. V kuchyni je dostatok miesta pre kulinárske počiny a celá rodina sa následne môže pohodlne usadiť za veľký jedálenský stôl. Čo je základnou požiadavkou každého majiteľa kuchyne? Samozrejme, aby sa v nej dobre cítil. V tejto kuchyni sa príjemná, rodinná atmosféra podáva denne.

V tomto interiéri sa realizovalo aj:

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov