Metalyn Pearl

Keď svetlo udáva tón

Úvod / Kúpeľne / Metalyn Pearl

Páčia sa vám sivé obklady, no nechcete, aby vaša kúpeľňa vyzerala chladne? Množstvo svetelných prvkov je v tejto realizácii zvolených práve preto, aby bol priestor krásne mäkký aj so studenou farbou na stenách. Obklad v dekóre Metalyn a dlažba Metalyn Pearl od Villeroy & Boch ladia s celým zvyškom interiéru, v ktorom prevláda biela, sivá a drevo. Či už absolvujete ranné osviežujúce rituály alebo si doprajete pokojný večerný relax, svetlá a podsvietenia vám zakaždým vytvoria útulnú atmosféru. Drevené prvky teplo len podčiarkujú. Kvalita svetových značiek, inovácie a dizajn vytvárajú moderný a elegantne pôsobiaci priestor, v ktorom sa radi necháte rozmaznávať. 

Pôžitok z maličkostí

Z praktických dôvodov a aj vďaka tomu, že to priestor dovoľuje, si majitelia zvolili do kúpeľne vaňu aj sprchový kút. Podsvietená vaňa Squaro Edge od Villeroy & Boch je z materiálu Quaril a vďaka svetlu vzbudzuje dojem, akoby sa v priestore nenútene vznášala. Je z nej výhľad priamo do záhrady rodinného domu. Majitelia si tak môžu užiť svoj čas v obláčiku peny a zároveň sa kochať svojim trávnikom či záhonmi.

Rafinovaná

Sprchový kút Huppe X-tensa s bočnou stenou je doslova stvorený na dobrú údržbu. Bezpečnostné sklo je s úpravou Anti-Plaque proti usádzaniu nečistôt a vodného kameňa. Keramickú vaničku Duravit Stonetto okom nenájdete, pretože je v úrovni dlažby a vyspádovaná. Vizuálne tak nijak neprekáža  a majitelia si môžu užívať benefity vyššej hygieny a lepšej údržby.

Drevo, biela a sivá

Tieto tri prvky prevládajú v celom interiéri, a inak to nie je ani v kúpeľni. Aj tu okolo upúta množstvo svetla. Umývadlové batérie Hansgrohe a doplnky značky Keuco sú tu ako čerešničkou na torte. Drevodekór Dub Starý je použitý aj na závesnej skrinke, ktorá slúži na odkladanie uterákov či kozmetiky.

WC za svetelným pásom

WC Avento značky Villeroy & Boch disponuje Slim doskou s funkciou Soft-Closing, ktorá je už v moderných kúpeľniach štandardom. Aj tu sa dbá o ľahkú údržbu, ktorú zabezpečí úprava Ceramic+.

Na detailoch záleží. Aj na špecifických požiadavkách

Kde si v kúpeľni odložíte telefón? Na umývadlo, vaňu…nie sú to však bezpečné a ani praktické miesta. Pán domu mal preto vo svojej kúpeľni jednu špecifickú požiadavku – vyhradené miesto na odloženie mobilného telefónu, aby bol po ruke presne tam, kde ho zväčša potrebuje. Malá polička si našla miesto v umývadlovej skrinke.

V tomto interiéri sa realizovalo aj:

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov