Lak lesk biela

Kuchyňa pre návrhárku

Úvod / Kuchyne / Lak lesk biela

Ako to dopadne, keď si sama dizajnérka navrhuje kuchyňu? Keď má za sebou množstvo realizácii pre zákazníkov a tak má z prvej ruky prehľad o materiáloch, farebných prevedeniach a vie presne, čo chce a čo nie? Rozhodujúcim prvkom tu bola najmä dokonalá ergonómia. Veci majú svoje jasné miesto, ktoré je logické a praktické, nerobíte žiadne kroky navyše, všetko máte po ruke presne tam, kde to potrebujete. Ani voľba dizajnu nebola náhodná. Celý dom je koncipovaný do troch prvkov – biela, sivá, drevo. Biele skrinky vo vysokom lesku prevzdušňujú už aj tak veľkorysý priestor, ktorý tak pôsobí otvorene a čisto. Ostrovček v sivej farbe bielu decentne rozbíja a v kombinácii s drevenými podlahami vytvára príjemnú domácku atmosféru.

Stredobod kuchyne

Ostrovček rovno v centre diania upúta hneď od dverí. Je plný výsuvov, a skrytého úložného priestoru. Jeho povrch tvorí prírodný kameň Donatello, ktorý je potiahnutý aj na bočných stenách a plynule nadväzuje až po zem. Pracovná doska je z technického kameňa, ktorý je veľmi odolný, trvácny a nemusíte sa báť položiť naň ani horúci hrniec. Majitelia si ju želali vo vyššej úrovni, než je bežný štandard. Lepšie tak sedí ich potrebám a všetci členovia domácnosti môžu kuchyňu pohodlne používať.

Čistý povrch bez bariér

Biely keramický drez teší majiteľov svojou jednoduchou údržbou. Keďže je integrovaný do pracovnej dosky, nenájdete žiadne škáry, čo oceníte pri upratovaní, ale aj na pohľad. Kuchyňa tak pôsobí čisto a hladko. Dopĺňa ho dizajnová batéria Blanco so sprškou.

Zariadime vaše predstavy

Veľkorysý dom si zaslúži aj veľkorysú kuchyňu. Vysoké stropy, drevené podlahy, otvorený, čistý, vzdušný priestor…tu a rozhodne necítite stiesnene.

Páči sa vám svetlá alebo tmavá kuchyňa? Dovoľuje váš interiér takéto priestranné riešenia, alebo zvolíte radšej menší, útulnejšiu variant? Nech sú vaše požiadavky akékoľvek, návrhári zo štúdia DOMOSS vám radi vyhovejú. 

 

Každodenní pomocníci

Kvalitné spotrebiče sú ozdobou každej kuchyne. Tu nájdete varnú dosku Siemens s flexIndukciou, na ktorej nenájdete definované varné zóny. Kamkoľvek na ňu položíte hrniec, tam funguje, a tak poskytuje v kuchyni maximálnu slobodu. Chladnička Liebher s nulovou zónou predlžuje trvácnosť potravín a odsávač pár zabudovaný v hornej skrinke je praktickým pomocníkom skrytým pred očami domácich aj návštev.

V tomto interiéri sa realizovalo aj:

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov