Bloom biela | Marble Arch

Veľkolepá. Luxusná. Oslnivá.

Úvod / Kúpeľne / Bloom biela | Marble Arch

Ako by vyzerala vaša kúpeľňa, ak by ste sa nemuseli obmedzovať? Manželský pár v tomto rodinnom dome mal od prvého momentu jasný názor, akú kúpeľňu chce. Musela spĺňať niekoľko základných podmienok – mala byť kvalitná, trvácna, dizajnovo unikátna, skrátka – veľkolepáVoľne stojaca vaňa Villeroy z Boch Finion, ktorá je dominantou priestoru, dokonale navodzuje túto atmosféru. Ako luxusný šperk ju dopĺňa batéria Keuco Edition od podlahy. Za vaňou je umiestnený atypický walk in sprchový kút so sklenenými bezrámovými dverami Huppe. Sprchová batéria Edtion je prevedená, rovnako, ako tá vaňová, v čiernom brúsenom chróme. Obklad Marble Arch v prevedení Golden Honey v kombinácii s bielym matným obkladom Bloom navodzuje v priestore dojem útulnosti.

Edícia FINION

Z kolekcie Villeroy & Boch Finion nie je len vysokokvalitná vaňa, ale aj umývadlo so skrinkou a zrkadlo. Táto edícia sa vyznačuje nezameniteľným nádychom luxusu. Umývadlo disponuje elegantným skrytým prepadom a čierne chrómové prevedenie batérie krásne ladí so zvyškom vybavenia.

Skrinky na bočnej stene kúpeľne sú rovnako tak verné tejto sérii. V tomto prípade nebola núdza o priestor, preto bol dostatok miesta na tento vkusný nábytkový komplet, do ktorého sa vojdú dekorácie a aj všetky potrebné predmety každodennej potreby. Ak vás zaujala elegancia kolekcie Finion, nájdete ju vystavenú v našom Kúpeľňovom štúdiu na Bajkalskej. 

Zariadime aj vašu kúpeľňu. Spoľahnite sa na štúdiá DOMOSS

V našich štúdiách realizujeme kúpeľne v rôznych cenových kategóriách – od skromných panelákových, až po veľkorysé kúpeľne pre náročných klientov. Kvalita svetových značiek, dobrá údržba, praktickosť a dizajn sa u nás spájajú v jeden perfektný celok. Navštívte naše štúdiá a nechajte sa rozmaznávať individuálnym prístupom našich návrhárov. Tešíme sa na vašu návštevu.

Druhá kúpeľňa

Obkladu Marble Arch do sprchového kúta ostali majitelia verný aj v druhej, menšej kúpeľni. V tomto prípade však zvolili prevedenie Dark Mocca. Atypické sprchové dvere Huppe Solva, batérie Edition či umývadlo Duravit ME by Starck – kvalitné vybavenie nájdete aj v tejto kúpeľni, rovnako ako príjemnú atmosféru a nádych blahobytu.

V tomto interiéri sa realizovalo aj:

 
 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov