Lak Evermatt Antracit Light | Dub Fortuna

Kuchyňa, ktorá sa prispôsobila

Úvod / Kuchyne / Lak Evermatt Antracit Light | Dub Fortuna

Koncept skladačkového domu je najmä medzi mladými ľuďmi čoraz populárnejší. Nie len, že jeho výstavba, respektíve zloženie je veľmi rýchle, no jednotlivé moduly sa dajú vyskladať presne podľa požiadaviek majiteľa a prispôsobiť sa tak potrebám rodiny. Vsadiť kuchyňu do takéhoto priestoru, ktorý nebolo možné vopred zamerať, bola pre nášho návrhára výzva. No ak sa spojí šikovnosť, kreativita a aj otvorenosť samotného klienta, je možné vyriešiť čokoľvek. Pri navrhovaní tejto kuchyne sa muselo rátať s tým, aby skrinky vošli do priestoru aj vtedy, ak v ňom budú odchýlky, ale všetko dopadlo na výbornú. Presvedčte sa sami. Veľkorysý priestor v nadčasovom a kvalitnom prevedení, s dostatkom úložného priestoru a s perfektnou ergonómiou – to je dokonalý výsledok.

Praktický tvar do U

Vo väčších priestoroch je tento spôsob rozloženia kuchyne veľmi obľúbený. Kam sa otočíte, máte všetko po ruke a po kuchyni sa nenachodíte. Ak zároveň umiestnite varné centrum spolu s odsávačom oproti stene, ako je to vyriešené aj tomto prípade, môžete pri varení byť v kontakte s rodinou a aj pri kuchynských prácach ostať v centre diania.

Kvalitné vybavenie je základ

Pod oknom sa nachádza drez Blanco v netradičnej kávovej farbe. Skrinky pri stene majú praktické a moderné elektrické otváranie.

Čo sa týka spotrebičov, v tomto prípade ich mal klient zakúpené už vopred, preto bolo nutné prispôsobiť dizajn kuchyne tak, aby s nimi ladila. V našich štúdiách však bežne vybavujeme kuchyne aj kvalitnými, modernými spotrebičmi, ktorých modely máme vystavené priamo v štúdiách. Predvedieme vám ich fungovanie, pomôžeme s výberom a zaškolíme vás aj do obsluhy.

Kuchyňa, ktorá výborne vyzerá aj slúži

Kuchyňa je šperkom celého domu. Mala by odrážať osobnosť majiteľov, no zároveň byť aj vysoko praktická pre každodenné fungovanie rodiny. V štúdiách DOMOSS spájame tieto faktory do jedného výnimočného celku. Záleží nám na tom, aby ste si odniesli presne to, po čom túžite – dokonalú kuchyňu, no aj príjemný zážitok z celého procesu plánovania. Pomôžeme vám, aby cesta za vašou novou kuchyňou bola rýchla, hladká a bez starostí.

 

Keramická pracovná doska

Majiteľ zvolil keramickú pracovnú dosku Dekton v dekóre Rem. Má viacero nesporných výhod, akými je napríklad mimoriadna odolnosť voči mechanickému poškodeniu či vysokým teplotám. Taktiež sa môžete spoľahnúť na vysoký level hygieny, nakoľko je doska neporézna a neabsorbuje do seba žiadne baktérie či tekutiny. V neposlednom rade majiteľ ocení jej výbornú údržbu.

 

V tomto interiéri sa realizovalo aj:

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov