Presotto

Dizajn pre život.

Inovácie aj tradície

Výrobca nábytku Presotto vyhľadáva osvedčené aj najmodernejšie materiály, inovatívne technológie používa s dôrazom na tradíciu výroby a inšpiruje sa trendmi, no zároveň si zakladá na nadčasovosti. Presotto  dbá na ekológiu a udržateľnosť.  Pri výrobe nábytku dodržiava prísne kritériá s cieľom vytvoriť lepšie prostredie pre obyvateľov nielen v Taliansku, ale na celom svete. Značka je prísna aj na kvalitu vlastných výrobkov, pri ktorých využíva najmodernejšie technológie spĺňajúce prísne ekologické parametre.

Zariadenie do obývačky

Sedačky, obývacie steny, poličky. V prvom rade sa myslí na potreby majiteľov. Zároveň však nenájdete nábytok Presotto, ktorý by stratil z dizajnovej príťažlivosti na úkor funkčnosti. Vzhľad aj praktickosť je dokonale vyvážená.

 

Vybavenie jedálne

Jedálenské stoly, ale aj tie konferenčné či odkladacie, všetky nájdete v rôznych prevedeniach a dizajnových sériách. Stoličky taktiež nie sú výnimkou. Vneste štýl a kvalitu do vašej jedálne či pracovne.

Spálne aj skrine

Aj vaša spálňa môže dýchať novou atmosférou, ak stavíte na nábytok Presotto. Značka ťaží z tradičných talianskych výrobných postupov a nepochybne oplýva aj šarmom príznačným pre túto krajinu. Ak hľadáte kvalitný dizajnový nábytok za ceny atraktívne aj pre mladé rodiny, Presotto je správnou voľbou.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov