Ako si vybrať obklady a dlažby?

Úvod / Kúpeľne / Zaujímavosti zo sveta kúpeľní / Ako si vybrať obklady a dlažby?

Kúpeľňový obklad a dlažba sú základným stavebným prvkom kúpeľne. Ich využitie však v kúpeľni nekončí. Svoje miesto majú aj vo zvyšku interiéru, napríklad v chodbe alebo kuchyni. Okrem iného ponúkame aj modely vhodné na terasu či iného exteriéru.

Vhodne zvolený obklad ovplyvňuje napríklad aj pocitovú teplotu v kúpeľni. Žlté, oranžové, červené a béžové odtiene ocenia ľudia, ktorým je stále zima, naopak modré a sivé farby kúpeľnu opticky „schladia“ a upokoja.

Či už sa rozhodnete pre matné alebo lesklé obklady do kúpeľnemozaikovú dlažbu alebo čistý minimalistický štýl, dôraz klaďte na bezpečnosť, ľahkú údržbu povrchov a jednoduché čistenie. V našich štúdiách vám poradíme, aký obklad a dlažba je pre vaše potreby najvhodnejšia.

 

Dovnútra aj von

V našej ponuke nájdete rôzne farebné aj materiálové prevedenia v rôznych cenách. Dekoračné obklady, ozdobné listely, matné či lesklé povrchy obkladov a dlažieb a aj dlažby do exteriéru. Rozmery od najmenších až po veľkoformátové obklady a dlažby do veľkosti 2,6 x 1,5 m.

V našich štúdiách  nájdete obklady a dlažby svetových značiek:

Nebojte sa farieb

Vzory a farby sa v kúpeľniach neobjavujú často, no ak sa správne nakombinujú, vedia priestor krásne oživiť a ozvláštniť. Do malých kúpeľní vnesú atraktívnu dynamiku a vo väčších priestoroch sa stávajú dizajnovou dominantou. 

Obľúbené, nadčasové

Mramorový vzor v sebe nesie eleganciu, čistotu a punc luxusu. Krásne vynikne na dlažbe aj na stenách. Obklady a dlažby v dekóre dreva zase vnesú do kúpeľne teplo a útulnosť. Ich kombinácia je momentálne veľmi obľúbenou a hlavne nadčasovou pastvou pre oči.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov