Axor – dizajnové ikony pre váš individuálny štýl

Úvod / Kúpeľne / Zaujímavosti zo sveta kúpeľní / Axor – dizajnové ikony pre váš individuálny štýl

Nájdite svoj individuálny štýl v AXOR Gallery v Kúpeľňovom štúdiu DOMOSS na Galvaniho

Od klasiky po moderné: AXOR batérie, sprchy, umývadlá, vane a príslušenstvo. Jedinečné produkty Avantgarde a kompletné kúpeľňové kolekcie. Vyvinuté v spolupráci s poprednými svetovými dizajnérmi pre luxusnú kúpeľňu. Nekompromisné z hľadiska kvality. Plné prevratných inovácií. Dovedené k dokonalosti.

V Kúpeľňovom štúdiu DOMOSS na Galvaniho ulici v Bratislave na vás čaká jedinečná galéria značky AXOR. Na jednom mieste tu nájdete všetky existujúce modely a všetky farebné možnosti. Prekročte prah, vstúpte do exkluzívneho sveta dizajnu a nechajte sa opájať celkom novým zážitkom.

Už viac ako 30 rokov podporuje značka AXOR architektov, interiérových dizajnérov a náročných zákazníkov v tom, aby vyjadrili svoju osobnosť. Žiadna iná značka trvalo nemenila dizajn a vnímanie batérií a kúpeľní tak, ako práve AXOR – z funkčných sanitárnych priestorov sa tak stalo individuálne miesto pre wellness a osobnú pohodu. 

Ikonické objekty pre luxusné kúpeľne a kuchyne vznikajú v spolupráci s niektorými z najlepších súčasných dizajnérov, ktorých nápady provokujú naše zabehnuté zvyklosti pri vnímaní sveta a menia náš každodenný život. Sú to ľudia, ktorí žijú individuálnosťou a dizajn chápu ako výraz osobnosti. Každá kolekcia AXOR má svoj vlastný charakter. Batérie, sprchy, umývadlá, vane a doplnky, ktoré do nej patria, pôsobia jednoliato a zladene, no zároveň je zachovaná jedinečná rozmanitosť –  od klasického po moderný štýl.

AXOR ONE – Esencia jednoduchosti

Kúpeľňová kolekcia, ktorá je tak elegantntá, elementárna a rýdza, že ju bolo možné zrealizovať len vďaka radikálnej inovácii. Na umývadle, pri vani aj v sprche, tam všade definuje AXOR One známe archetypy novým spôsobom – pre väčšiu čistotu tvarov a vylepšené ovládanie. Kolekcia AXOR One je v ponuke v prevedení chróm, matná čierna a v ďalších povrchových úpravách AXOR FinishPlus. Vnesie nadčasový dizajn a exkluzívnu krásu do každej kúpeľne.

Dizajn: Barber Osgerby

AXOR Edge – sila architektoniky

AXOR Edge je majstrovským dielom, ktoré sa nesie v tradícii avantgardistov raného 20. storočia. Charakteristickým tvorivým prvkov sú tu kocky, ktoré sú asymetricky spojené do architektonickej skulptúry. Okrem geometrických tvarov sa táto kolekcia vyznačuje tiež maximálnou precíznosťou plôch a hrán, ktoré ju premieňajú na brilantný, vysoko lesklý kúpeľňový šperk.

Dizajn: Jean-Marie Massaud

AXOR MY EDITION – vyjadrenie individuality

AXOR MyEdition vytvára svojim monolitickým, priamočiarym dizajnom javisko pre maximálnu tvorivú slobodu. Výber z celého radu doštičiek z exkluzívnych materiálov ponecháva priestor pre vlastnú kreativitu. Kolekcia tak spĺňa priania tých, ktorí hľadajú niečo jedinečné, chcú sa odlíšiť od masy a kráčať novou cestou.

Avantgardná koncepcia a geniálne spojenie. Korpus z kovu, chrómovaný alebo v jednej z povrchových úprav PVD AXOR FinishPlus. Korunované fascinujúcou hornou doštičkou: AXOR Signature svojim portfóliom exkluzívnych materiálov otvára dvere netušeným možnostiam. Kov, zrkadlové alebo čierne sklo, ušľachtilé materiály ako je drevo, mramor či koža, vyžarujú spoju špecifickú energiu a poskytujú haptické zážitky. Inovatívna koncepcia batérie. Premiéra v kolekcii AXOR MyEdition.

Dizajn: PHOENIX

Spoznajte galériu AXOR v Kúpeľňovom štúdiu DOMOSS na Galvaniho ulici v Bratislave

Prosím, vstúpte u nás do univerza AXOR – čaká vás neopakovateľný zážitok. Naši návrhári vás prevedú unikátnym priestorom a predstavia vám jednotlivé série. Ich jedinečnosť tak môžete vidieť, cítiť, počuť, zažiť. Vychutnajte si galériu AXOR všetkými zmyslami – len v Kúpeľňovom štúdiu DOMOSS na Galvaniho 17/A v Bratislave. 

Aj tie najmenšie detaily vypovedajú niečo o nás a našej osobnosti. Pre individualistov nie sú doplnky niečím vedľajším. Sú jedinečným detailom. Sú vyjadrením posolstva.

Doplnky AXOR Universal, vytvorené v spolupráci s dizajnérmi, ako sú Philippe Starck, Barber Osgerby a Antonio Citterio, odrážajú nároky na individuálny dizajn a komplexnú vycibrenosť, ktorá je základom celého produktového programu AXOR. Sú funkčnými a zároveň pôsobivými dizajnovými objektami do kúpeľne, ktoré dopĺňajú celý rad batérií a sprchových výrobkov AXOR. Nové doplnky AXOR Universal Rectangular dopĺňajú sortiment, ktorý teraz pokrýva všetky základné geometrické tvary a rôzne dizajnové štýly, a možno ho teda používať naprieč všetkými kolekciami.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov