Spoznajte s nami Keuco Edition Lignatur – Team 7

Úvod / Kúpeľne / Zaujímavosti zo sveta kúpeľní / Spoznajte s nami Keuco Edition Lignatur – Team 7

Nie každý má tú možnosť. Využite ju u nás

Kúpiť si túto jedinečnú edíciu luxusného kúpeľňového nábytku sa vám podarí iba tam, kde je zároveň aj vystavená. V našom Kúpeľňovom štúdiu DOMOSS na Galvaniho ulici v Bratislave túto možnosť ponúkame.

Luxusný koncept kúpeľňového nábytku Keuco zo série Edition Lignatur je výsledkom spolupráce TEAM 7, rakúskeho výrobcu dreveného masívneho nábytku a dlhoročných skúsenosti kúpeľňovej značky KEUCO. Ide o skutočný unikát, pretože každý exkluzívny kúsok sa vyrába individuálne – umývadlové zostavy, umývadlá zapustené priamo do dosky na skrinke, vysoké skrinky či lavice.

 

Všetko dokonale sedí

V EDITION LIGNATUR sa spodné skrinky kombinujú s umývadlami z varicoru alebo z keramiky. Stojanková armatúra, ktorá bola špeciálne vyvinutá pre okrúhle umývadlá z varicoru, sa týči v strede umývadla a strhne na seba pozornosť. Umývadlá sa tiež dajú doplniť nástennými armatúrami KEUCO. Ďalšie doplnky tejto značky ucelenú harmóniu iba podporia.

 

Maľovanie drevom

Kresba prírodného dreva, ktoré sa na výrobu nábytku EDITION LIGNATUR používa, musí na seba dokonale nadväzovať. Práve preto sa musia jednotlivé časti dosiek, z ktorých bude nábytok zložený, zladiť vopred vďaka špeciálnemu postupu s názvom „maľovanie drevom“.

Nábytok je k dispozícií v troch druhov prírodných driev – vyrába sa z dubu svetlého, benátskeho alebo z ušľachtilého orecha. V štúdiu na Galvaniho je vystavený kúsok vyrobený z benátskych stĺpov, ktorých štruktúra je zdobená až neuveriteľne a celkom prírodne – pôsobením morských živočíchov.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov