Lak Antracit light | svetlá sivá

Spojenie elegancie a praktickosti

Úvod / Ostatný interiér a exteriér / Lak Antracit light | svetlá sivá

Šatňa, kde sa spája elegancia s praktickosťou. Táto šatňa je navrhnutá s ohľadom na komfort a potreby a ponúka priestranný a luxusný priestor na usporiadanie šiat, topánok a doplnkov. Hlavným materiálom tejto šatne je lakovaný antracitový odtieň, ktorý dodáva priestoru sofistikovaný a moderný vzhľad. Tmavá farba vytvára elegantný kontrast a zároveň pôsobí štýlovo a nadčasovo. Presklené skrine potom dodávajú šatni ľahkosť a umožňujú vám ľahšie vidieť obsah vašich šatníkových skríň.

Priestranný, elegantný, prehľadný

Celkovo je táto šatňa navrhnutá s dôrazom na priestrannosť, elegantný dizajn a praktickosť. Je to miesto, kde sa môžete pohodlne obliekať a pripravovať na svoje každodenné aktivity, a ktoré zároveň pôsobia štýlovo a nadčasovo. Vaša nová šatňa sa stane útočiskom pre vaše šaty a doplnky a prinesie do vášho domova luxusnú atmosféru.

Toaletný stolík ako súčasť šatníka

Jedným z hlavných prvkov tejto šatne je toaletný stolík umiestnený v rohu pri okne. Tento stolík je vybavený praktickým zrkadlom, ktoré umožní pohodlne upravovať svoj vzhľad a líčenie. Toaletný stolík poskytuje pohodlné miesto pre kozmetické produkty a doplnky a prispieva k celkovému luxusnému dojmu šatne.

V tomto interiéri sa realizovalo aj:

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov