Warehouse sivá | Metalyn

Veľkoformátové obklady aj do malej kúpeľne

Úvod / Kúpeľne / Warehouse sivá | Metalyn

V tejto kúpeľni udávajú hlavný tón veľkoformátové obklady v rozmere 120×60 cm. Aj napriek tomu, že ide o panelákovú kúpeľňu tu našli svoje využitie a nielen to – menšiemu priestoru dodali vzduch a opticky ho zväčšili. Pokiaľ máte pocit, že je vaša kúpeľňa priveľmi stiesnená, sú možno veľkoformátové dlažby a obklady presne to, čo potrebujete. Určite zmenia celý charakter miestnosti – presne tak, ako sa to podarilo v tomto byte v bratislavskej Petržalke. V sprche je použitý obklad Metalyn so zaujímavým zlatým vzorom a na zvyšných stenách sa vyníma séria Warehouse, ktorá ladí v neutrálnej sivej farbe. V kombinácii s drevom na nábytku pôsobí celý priestor útulne a zároveň čisto. Nábytok upúta už na prvý pohľad – klientka si totiž želala zakomponovať do zostavy aj  práčku.

Nika – dizajnový detail aj úložný priestor

Úložné niky si pre svoju praktickosť a pekný vzhľad získali srdcia mnohých klientov a v moderných kúpeľniach majú často svoje nezameniteľné miesto. V tomto sprchovom kúte Huppe Xtensa bola tiež jednou z požiadaviek spolu s decentnou a elegantnou podomietkovou batériou  Hansagrohe. 

Čistá línia, jednoduchá údržba

Decentné riešenie nábytku je nie len rajom pre oko – majiteľka ho ocení aj pri údržbe kúpeľne. Skrytá práčka a umývadlo Kaldewei Puro osadené do nábytku zhora vytvorilo hladký povrch a líniu bez odskokov. Nánosov vodného kameňa a iných nečistôt v ťažko dostupných škárach sa pri takomto riešení báť nemusíte. Nábytok Kronzi je riešeniu prispôsobený na mieru.

Splníme každý sen

Ďalšou z požiadaviek pri tejto realizácii bolo veľa úložného priestoru. Docielili sme ho osadením zrkadlovej skrinky, vysokej závesnej dvojdverové skrinky, umývadlovej skrinky a aj prekrytím práčky, čím sme vytvorili odkladací pult – pokiaľ máte kozmetiku vždy kam odložiť, kúpeľňa môže vyzerať vždy upratane.

Navštívte Kúpeľňové štúdiá DOMOSS v Bratislave, Trnave alebo v Piešťanoch. Na mieru pre vás vyriešme kompletnú kúpeľňu so spotrebičmi aj s dopravou. Spoľahnite sa na viac ako 30 rokov skúseností na trhu bývania.

Samostatné WC

Samostatné WC je ladené do rovnakého dizajnu ako kúpeľňa. Spojenie sivej farby veľkoformátových obkladov a dreva na skrinke zútulňuje aj túto miestnosť. Pre klientku sme tu zvolili závesné WC Subway 2.0 Compact od Villeroy & Boch.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov