Urban Jungle

Kúpeľňa, ktorá myslí na budúcnosť

Úvod / Kúpeľne / Urban Jungle

Pozeráte sa na úplne prvú kúpeľňu mladej rodiny. Prioritou v nej bolo využiť priestor tak, aby sa pohodlne vošiel sprchový kút, vaňa, umývadlo so skrinkou a aj toaleta, ktorá pôvodne nebola v rámci miestnosti plánovaná. Zadaním bolo, aby v priestore dominovala farba a dekór betónu v kombinácii s dubovým drevom. Na docielenie tohto efektu sme zvolili obklad a dlažbu Urban Jungle z dielne Villeroy & Boch, ktorá je charakteristická svojim industriálnym zjavom a jemným zrnením skaliek v betóne. Prvok dreva je zase decentne použitý na nábytku zo slovenskej produkcie. 

V tejto kúpeľni nie je nič ponechané náhode. Riešenia tu  myslia na budúcnosť a na plánované zmeny v živote mladej rodinky. Pokiaľ prezieravo zvolíte správne riešenia hneď na začiatku, ušetríte si v budúcnosti kopu problémov a aj výdavkov. V našich Kúpeľňových štúdiách vám pomôžeme a poradíme, na čo by ste určite mali pri vašej prvej kúpeľni myslieť.

Spojenie, ktoré spĺňa všetky nároky

Spojenie vane a sprchového kúta je ideálne riešenie, pokiaľ to priestor v kúpeľni dovoľuje. Sprchovací kút mal byť pôvodne celosklenený, no v procese plánovania majitelia zmenili názor. Zvoli sme nakoniec murovaný so sklápacími dverami zhotovenými na mieru firmou Huppe v elegantnom, bezrámovom prevedení. Povrchové zušľachtenie skla AntiPlaque zabezpečuje ľahkú údržbu. Špeciálnou povrchovou úpravou je zdokonalená aj vaňa Bette. Keďže mladá rodinka zvažuje v budúcnosti psíka, potrebovali vaňu, ktorá by bola odolná voči škrabancom a zároveň hygienická a ľahko udržiavateľná. Vďaka úprave Glaze Plus sme splnili nároky majiteľov na sto percent.

Vetranie bez okien

Ako predísť problémom v nevetranom priestore bez jediného okna? Obzvlášť, ak ide o kúpeľňu, v ktorej sa kumuluje vlhko. O všetko sa pohodlne postará ventilátor Zehnder. Je plne autonómny, sám vyhodnocuje potrebu vetrania a samostatne ho vykoná. Je pripojený na nepretržitú prevádzku, a tak sa dokáže postarať o zdravé prostredie v kúpeľni aj keď je rodinka na dovolenke.

Sanita v tejto kúpeľni je v značke Villeroy & Boch, na ktorú sme v našich štúdiách špecialisti. Batérie sú značky Hansgrohe a na umývadle sa kvôli údržbe skvele osvedčilo bočné ovládanie.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov