Sheer white | dune

Vzdušná a ľahká ako piesková duna

Úvod / Kúpeľne / Sheer white | dune

Majitelia tohto rodinnému domu si pri zariaďovaní svojich dvoch kúpeľní a dvoch samostatných WC želali použiť neutrálne, prírodné farby a docieliť vzdušnosť. Z pera nášho návrhára vzišli minimalistické, moderné priestory, ktoré spríjemňuje majiteľom každodenný život. Nie len, že spĺňajú ich predstavy po dizajnovej stránke. Praktické riešenia, kvalitné materiály a ľahká údržba dodávajú kúpeľniam aj funkčný ráz.

Veľkoformátové dlažby FAP v prevedení Sheer White, doplnené decentným dekórom Sheer White Dune udávajú hlavný dizajnový tón. Jemná, bledučko krémová farba a minimálne množstvo špár vytvárajú čisto pôsobiaci, ľahký priestor. Nenápadný dekór Dune použitý napríklad v sprche, imituje vlnenie piesočnej duny, aby ste sa počas mohli počas sprchovania cítiť v spojení s prírodou.

Imitácia prírodných materiálov

Umývadlová skrinka Duravit L-Cube pôsobí vďaka prevedeniu Linen na pohľad mäkkým dojmom. Textúra na dvierkach imituje prírodné, takmer až textilné materiály, vďaka čomu automaticky vnáša do kúpeľne útulnosť a jemnosť. Úložný priestor v skrinke, ale aj dômyselne zvolené doplnky akými je dávkovač mydla či držiaky na pohár či uterák umožňujú mať v kúpeľni vždy všetko na svojom mieste. Atmosféru dotvára veľké zrkadlo s LED podsvietením a dotykovým senzorom.

Atypické sprchové kúty

V oboch kúpeľniach je sprchový kút umiestnený pod skosenou strechou, čo si vyžaduje riešenia prispôsobené na mieru. V tomto prípade bolo najelegantnejším riešením zvoliť walk in sprchový kút so žľabom. Umožnili nám to atypické krídlové dvere Solva s čírim sklom. Odkladacie niky plnia nie len praktickú funkciu na odkladanie kozmetiky – slúžia aj ako decentný šperk celej kúpeľne. V jednej z kúpeľní je okrem sprchového kúta taktiež vaňa pre ešte vyšší level komfortu.

Samostatné WC

Pokiaľ to priestor dovoľuje, oddelené WC sa zväčša ukáže ako veľmi praktické riešenie. V tomto rodinnom dome sú nielen dve kúpeľne, ale aj dve oddelené toalety. Ladené sú v rovnakom dizajnovom štýle, a tak krásne prepájajú interiér. Použité je závesné WC Villeroy & Boch.

 

Volíme tie najlepšie riešenia

Zverte svoju kúpeľňu do rúk štúdií DOMOSS a môžete sa spoľahnúť, že z každého priestoru vytvoríme príjemné, pekné a praktické miesto pre celú rodinu. Spájame funkčnosť, dizajn a dobrú údržbu, aby vás riešenie do kúpeľní alebo do zvyšku interiéru tešili aj pri každodennom používaní. Spoľahnite sa na naše skúsenosti na trhu bývania. Vďaka individuálnemu prístupu našich dizajnérov sa popasujeme s každou, aj atypickou kúpeľňou. Tešíme sa na vašu návštevu.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov