Roma Diamond mramor

Teplý vzhľad dreva si aj kúpeľni nájde svoje miesto.

Úvod / Kúpeľne / Roma Diamond mramor

To najkrajšie na stavbe nového domu je očakávanie nového, moderného zariadenia. Táto novostavba v Hviezdoslavove si preto okrem iného pýtala aj elegantné riešenie kúpeľne. V tomto bode sa klientka spoľahla na služby našich kúpeľňových štúdií. Výsledkom je vzdušný priestor, ktorý zároveň oplýva príjemnou a útulnou atmosférou. Vďaka našej šikovnej dizajnérke a dostatočne veľkému priestoru sme mohli majiteľke splniť všetky sny.

 

Miesto na všetko

Požiadavka bola jednoduchá – čistý a svetlý priestor s dostatkom úložného miesta. Ten je zabezpečený vďaka veľkorysému priestoru v skrinkách Duravit X-large v dekóre Orech Prírodný. Ladí tak s dreveným vzhľadom dlažby Refin Larix Fresh a všetky prírodné prvky dodávajú miestnosti teplo a nenútenú jemnosť. Na drevenej skrinke je vkusne položené umývadlo Duravit Vero Air a dlhý pult vedľa neho poskytuje množstvo miesta na odloženie kozmetiky.

Prírodné drevo, elegantný mramor

Na stenách je oklad Roma Diamond vo vzhľade bieleho mramoru. Krásne dopĺňa drevený dekór a dodáva kúpeľni nový rozmer. Okrem úložného priestoru záležalo klientke aj na tom, aby mala k dispozícii ako vaňu, tak aj sprchový kút. Oba komponenty sa do kúpeľne krásne vošli.

Večerný relax aj ranné povzbudenie

Vaňa Kaldewei Canyono Duo ponúka miesto na večerný relax v bublinkách. Do vaničky Ravak GigantPro v sprchovom kúte pozýva pevná stena Sanswiss Annea s krídlovými dverami a majiteľka tak môže absolvovať aj rýchlu a osviežujúcu rannú očistu.

Oddelená toaleta

V samostatnej toalete je zasadené umývadlo menších rozmerov Villeroy & Boch Avento závesné WC Villeroy & Boch Avento DirectFlush so sedákom SoftClose. Miestnosť ladí obkladom aj dlažbou s hlavnou kúpeľňou a spoločne vytvárajú príjemný priestor pre ranné aj večerné rituály.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov