Oak park | restonika krémová

Svetlá, útulná a nadčasová

Úvod / Kúpeľne / Oak park | restonika krémová

Elegantntá a praktická kúpeľňa v nadčasových farbách, ktorá sa len tak neopozerá – predstavujeme vám realizáciu kúpeľne DOMOSS pre klienta, ktorého dizajnové požiadavkami boli svetlé farby a čisté línie. Tie sme docielili kombináciou obladu Villeroy & Boch Restonika v príjemnej matnej krémovej farbe a dlažby rovnakej značky zo série Oak Park v dekóre dreva. Týmito farbami a materiálmi sa nedá nič pokaziť. Výsledkom je čistý, útulný a svetlý priestor.

Či už zariaďujete kúpeľňu v dome alebo v byte, so službami štúdií DOMOSS si nemusíte robiť starosti s ničím. Zverte svoj priestor do rúk našich skúsených dizajnérov a my sa postaráme, aby bol pre vás proces plánovania jednoduchý a pohodlný. Zastrešíme všetko, od vizualizácie až po dopravu kompletnej kúpeľne na vás prah. Vám už ostane iba užívať si výnimočný zážitok z nového interiéru. Lákavé?

Veľa priestoru v sprche aj vo vani

Ďalšou z požiadaviek klienta bolo spojenie vane a sprchového kúta v jednej kúpeľni. Zvolili sme vaňu Kaldewei Canovo a walk-in sprchový kút s so sklápacími dverami Huppe Design Pure. Splnili sme tak ďalší zákazníkov sen, ktorým bol veľký a voľný vstup do sprchy. Termostatická batéria Ecostat 1001 navyše zabezpečí, že každý jedna sprcha bude výnimočne príjemný zážitok.

 

Detaily, ktoré tvoria charakter

Pri plánovaní zákazníka veľmi oslovili niky nad WC či pri vstupe do kúpeľne, ktoré celému priestoru veľmi prospeli. Sú praktické na odkladanie vecí, a zároveň pôsobia veľmi elegantne a priestor nenútene zútuľňujú. Praktickým prvkom je aj vysoká skrinka Salgar Noja hneď vedľa práčky a sušičky. V tejto kúpeľni je skutočne všetko, čo si človek môže priať – vrátane príjemnej atmosféry.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov