Nocturne lappato biely mramor

Keď má zákazník jasnú predstavu

Úvod / Kúpeľne / Nocturne lappato biely mramor

Máte predstavu, ako by mala vyzerať vaša kúpeľňa? Aké farby, materiály alebo dekóry by mala v sebe niesť? Nie ste si istý kombinovaním vzorov? Nič z tohto nebol prípad zákazníčky z Mostu pri Bratislave, ktorá od začiatku presne vedela, aký vzhľad chce v priestore docieliť. Naša návrhárka vyšpičkovala tento sen do najmenšieho detailu a výsledkom je moderne pôsobiaca kúpeľňa ako z Pinterestu, kde eleganciu mramoru decentne dopĺňa útulne pôsobiace drevo. 

Základom je veľkoformátová dlažba značky Villeroy & Boch Nocturne Lappato v prevedení biely mramor, doplnená o detail čierneho dekóru. Minimálne množstvo špár vytvára čisto a jasne pôsobiaci priestor, čo zákazníčka ocení okrem iného aj pri údržbe. Navyše dlažby opticky zväčšujú miestnosť, čo ocení asi každá kúpeľňa.

Atypické dvere do sprchy

V kúpeľni bolo dosť miesta na umiestnenie vane a aj sprchového kúta Sanswiss. Ten je od vane oddelený murovanou stenou, čo krásne rozdeľuje obe zóny. Atypické sprchové dvere s čírim sklom dokonale plnia svoju funkciu, a zároveň perfektne vyhovujú svojim netradičným rozmerom danému priestoru.

Nábytok na mieru

Poznávacím znakom v tejto kúpeľni je aj dômyselne zvolený nábytok. Pod umývadlom Duravit CAPE bez prepadu je umiestnená drevená skrinka na mieru v drevenom dekóre Dub Arlington. Atmosféru dotvára zrkadlo s LED osvetlením. 

Navštívite štúdiá DOMOSS. Zariadime vám kúpeľňu snov

Či už preferujete svetlé alebo matné farby, drevo alebo kameň, u nás ste na správnom mieste, ak zariaďujete či rekonštruujete kúpeľňu. Široký výber obkladov a dlažieb do interiéru aj exteriéru, kompletne zariadené kúpeľňové kóje, komplexné služby a individuálny prístup sú len niektoré z benefitov, ktoré vám v našich štúdiách vieme ponúknuť. Spoľahnite sa na viac ako 30 rokov skúseností na trhu bývania a zariaďujte interiér so štúdiami DOMOSS. Tešíme sa na vás.

Malý detail, veľký efekt

Použitie drevených prvkov je nadčasové a pôsobí útulným dojmom obzvlášť v kúpeľni, kde zväčša prevládajú tvrdé materiály. Odkladacie poličky nemusia byť nutne sklenené alebo murované. Ak dostane trvácny materiál drevený dekór, môže sa z neho stať decentný šperk celej kúpeľne.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov