Metalyn optima sivá

Nekompromisný relax.

Úvod / Kúpeľne / Metalyn optima sivá

Mladý muž prišiel do kúpeľňového štúdia Domoss s jasnou víziou. V pánsky ladenom interiéri, v ktorom dominujú sivé tóny, si želal aj kúpeľňu v podobnom štýle. Hlavnou myšlienkou kúpeľne boli teda studené farby, minimalizmus a jasné, ostré línie. To všetko skombinovala naša dizajnérka s kvalitou svetových značiek a inovatívnymi technológiami, ktoré priestoru dodávajú celkom nový rozmer. Do tejto kúpeľne je radosť vkročiť, a ešte väčšia radosť ju každodenne užívať.

 

Čistá sivá

Jednoznačnosť sivej farby upúta už na prvý pohľad. V jemnom odtieni sa vyníma na stenách vďaka dlažbe od nemeckej značky Villeroy & Boch zo série Metalyn Optima. Doplnená je špeciálnou povrchovou úpravou  Villboston Plus, ktorá zabezpečí jednoduchú údržbu. Aby kúpeľňa vyzerala ako nová aj po rokoch.

Detail do mozaiky luxusu

WC misa je zo série Venticello od Villeroy & Boch. Vďaka úprave CeramicPlus, ktorá tvorí povrch keramiky neporéznym, na nej neostávajú takmer žiadne nečistoty. Upúta aj doska s funkciou pomalého zatvárania Sofclose. Detail, ktorý teší majiteľa a príjemne prekvapí každú návštevu.

Nadčasová elegancia

Svojimi čistými a ostrými líniami vyniká aj nábytková skrinka pod umývadlom od značky Villeroy & Boch zo série Finion. Táto séria je zaujímavá možnosťou regálového prvku s LED osvetlením, či dokonca integrovaným LED osvetlením na bokoch skrinky v rôznych farebných prevedeniach. Zásuvky skrinky majú funkciu Push-to-open a tiež SoftClosing pomalého a tichého zatvárania, aby každá návšteva kúpeľne prebehla hladko, bez zbytočných dotykov navyše.

Atmosféru vytvára svetlo

Od rovnakej značky a z rovnakej série je aj umývadlo. So svojim elegantným úzkym krajom a odkladacou plochou je veľmi praktickou voľbou. Minimalistické zrkadlo od Značky NIMCO s dotykovým senzorom umožňuje nastaviť si teplotu osvetlenia, aby v kúpeľni behom chvíľočky zavládla požadovaná atmosféra.

Domáci wellness v sprche

Klenotom tejto zostavy je určite sprchový set Emotion od značky Hansa. Vďaka nemu si kúzlo hydroterapie a relaxu ako z wellness môžete dopriať hoc aj každý deň, priamo za dverami vašej kúpeľne. Pomocou funkcie WellFit si zvolíte jeden z troch programov pulzácie teplej a studenej vody.

Program RECOVER s dlhšími intervalmi studenej vody je ideálny na regeneráciu po namáhavej fyzickej činnosti. Program RELAX s dlhšími intervalmi teplej vody vás dokonale uvoľní a odbúra stres a RELOAD s vyváženým striedaním teplôt je výborný napríklad na nakopnutie do nového dňa.

Čerešnička na torte

Sprchové dvere od značky Huppe 2 Classics EasyEntry krásne oddelia sprchovú časť kúpeľne a posuvnými dverami si môžete vytvoriť svoj vlastný priestor na oddych. Minimalistický a čistý dizajn tohto priestoru dotvárajú aj doplnky a batéria od poprednej nemeckej značky KEUCO so svojimi ostrými hranami.

Pokiaľ od svojej kúpeľne očakávate nielen dizajn, ale aj kvalitu a dobrú údržbu, obráťte sa na kúpeľňové štúdiá DOMOSS. Radi vám pomôžeme navrhnúť vašu kúpeľňu snov.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov