Marmochic biela

Náš zákazník, náš pán.

Úvod / Kúpeľne / Marmochic biela

Vyhovieť špecifickým požiadavkám zákazníka je vždy výzva. No v tejto kúpeľni je miesto pre každý vrtoch. Veľká kúpeľňa v rodinnom dome ponúkala majiteľom mnoho priestoru na splnenie snov. Prvou z požiadaviek bolo zachovanie vane aj sprchového kútu a zvláštnym prianím majiteľky bola umývadlová skrinka s mramorovou vrchnou doskou, v ktorej si predstavovala elegantne vsadené umývadlo. Všetko sa nám podarilo vyplniť a výsledkom je moderne pôsobiaca, čistá a priestranná kúpeľňa, ktorá ponúka pokojné miesto pre všetky denné rituály.

Luxus a nadčasovosť v jednom

Dominantou kúpeľne je biely obklad Marmochic od Villeroy & Boch. Mramorový vzor v kúpeľni je v súčasnosti veľkým hitom, ktorý dodáva priestoru luxus a jeho nadčasovosť oceníte aj po rokoch. Vaňa je obmurovaná a so zaujímavým podsvietením, pričom oko upúta milý detail v podobe zapustenej niky na odkladanie uterákov či iných drobností.

Pre ranné osvieženie

Sprchový kút Huppe Solva Pure, ktorý si majitelia želali do kúpeľne pridať, je vyrobený na mieru. Poskytuje veľmi komfortný prístup a pýši sa elegantným dizajnom.

Splnené priania

Na prvý pohľad zaujme výklenok po celej dĺžke steny nad umývadlom. V ňom je osadené zrkadlo, ktoré je podsvietené LED pásom. Svetlo udáva atmosféru celého priestoru  a osvetlené zrkadlo spolu s vaňou zaručuje, že večerná návšteva kúpeľne bude zakaždým úchvatným zážitkom. Mramorová doska na umývadlovej skrinke Kronzi je vyrobená na mieru od firmy Grandstone. V tejto kúpeľni sú zhmotnené všetky želania.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov