Lodge dub

Drevo nikdy nie je krokom vedľa.

Úvod / Kúpeľne / Lodge dub

Príchod vnúčat do rodiny so sebou často prináša aj zmenu priorít. Inak to nebolo ani u tohto manželského páru. Jedna kúpeľňa so sprchových kútom viac nestačila a tak sa rozhodli zariadiť aj veľkú kúpeľňu na poschodí. Požiadavky boli jasné – jednoduchosť, čistota a teplo. Drevené dvere a nábytok v celom dome inšpirovali k použitiu drevodekóru aj v kúpeľni. Dominantou je tak prírodný odtieň dlažby Lodge od Villeroy & Boch, ktorá robí z tejto miestnosti domácky a útulný priestor pre ranné aj večerné rituály. Zvyšok nechali majitelia na šikovnosti našej dizajnérky a výsledkom je krásna a nadčasová kúpeľňa, ktorá bude rovnako dobre vyzerať aj o niekoľko rokov.

Kúpeľ v zajatí dreva

Jednou z požiadaviek majiteľov bola aj vaňa, aby sa vyhovelo potrebám malých vnúčat. Zvolili sme smaltovanú vaňu od značky Bettle a nad ňou je zapustená nika na odkladanie drobností. Na jej podčiarknutie a oživenie sme zvolili drevodekór so vzorom.

 

 

Relax aj osvieženie

Na vani púta pozornosť batéria Hansgrohe Metris. Či už túžite po relaxačnom kúpeli pri sviečkach, alebo po osviežujúcej sprche na nakopnutie do nového dňa, v tejto vani si užijete obe.

Jasné línie

Dve umývadlá v hranatom dizajne pôsobia minimalisticky a čisto. Biela lakovaná doska je položená na nábytku MyBath so zásuvkami v dekóre dub Arlingtom. Majú tiché elegantné zatváranie. Zásuvková zostava sa dá zostaviť rôznymi spôsobmi a je vhodná aj na výrobu atypických riešení. Je teda vhodná do každej kúpeľne. Umývadlové batérie sú značky Hansgrohe zo série Metris a vedľa celej zostavy sa vyníma biely radiátor Zehnder Zeta.

Všetko, čo potrebujete

V kúpeľni sa nachádza aj WC misa Villeroy & Boch zo série Avento. Slim doska má pomalé zatváranie. Pri WC sa nachádza podomietková batéria Keuco Ixmo s bidetovou sprškou. Stopercentná hygiena je tak zaručená.

Pokiaľ vás realizácia zaujala, kontaktujte jedno z našich kúpeľňových štúdií. Naši dizajnéri sa postarajú, aby ste aj vy mali doma kúpeľňu snov. Tešíme sa na vás.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov