Inšpirácia z trnavského štúdia

Úvod / Kúpeľne / Inšpirácia z trnavského štúdia

Kollárova 20, Trnava, OC City Arena

V kúpeľňovom štúdiu DOMOSS v Trnave máme na výber široký sortiment obkladov, dlažieb či sanity. Naše dizajnérky vás radi prevedú aj zariadenými kójami, v ktorých sa môžete inšpirovať pri plánovaní vašej novej kúpeľne. Predstavujeme vám zopár tipov priamo zo štúdia v Trnave, pri osobnej návšteve váš však čaká omnoho viac. Navštívte nás na Kollárovej ulici, zboku obchodného centra City Arena. Vchod nájdete oproti čerpacej stanici OMV.

 

Villeroy & Boch Avento

Táto kója prezentuje inšpiráciu pre elegantné prevedenie toalety. WC a umývadlo sú zo série Avento od značky Villeroy & Boch. Nad umývadlom sa vyníma LED nasvietené zrkadlo Nimco. Radiátor Zehnder Quaro je umiestnený do priestoru, aby opticky rozdelil kúpeľňu. Za WC a umývadlom je bielo sivý obklad Warehouse od Villeroy & Boch a svojim dekórom navodzuje atmosféru obľúbeného vintage štýlu.

Minimalizmus

Veľkoformátové obklady opticky zväčšia priestor a pôsobia dojmom jednoliatosti a čistoty. Za vaňou je zvolená séria Hudson od Villeroy & Boch a za umývadlom zase Wonderwall od Kerlite. Vaňa Kaldewei Centro Duo pri obklade krásne vynikne a dodáva miestnosti minimalistický dizajn. Je vyrobená z ocele a smaltovaná, čo je ten najodolnejší materiál, ktorý sa na vane používa. Umývadlo so skrinkou a zrkadlo je značky KEUCO zo série Plan. Dvierka sú vo farbe Inox s antracitovým podstavcom a zrkadlo je ozvláštnené LED svietením.

Vaše naj

Kombinácia drevodekóru a lesklého svetlého mramoru je medzi zákazníkmi veľmi obľúbená a vyhľadávaná. Je to pre jej nadčasovosť a pre fakt, že každú kúpeľňu dokáže príjemne zútulniť. WC Me by Starck od značky Duravit je tiež veľmi vychytený model.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov