Inšpirácia z piešťanského štúdia

Úvod / Kúpeľne / Inšpirácia z piešťanského štúdia

Bratislavská 11/a, Piešťany 

Pre dizajnových nadšencov

Z tejto kóje dýcha luxus a zároveň jednoduchosť. Nachádza sa tu nábytok s umývadlom Finion od Villeroy & Boch s úpravou Ceramik plus jednoduchšie čistenie povrchu. Vaňa Oberon 2.0 od značky Villeroy & Boch je z materiálu Quaryl, ktorý je odlievaný do foriem. Táto technológia umožňuje výrobu originálnych a mimoriadne zložitých tvarov z jedného kusu. Materiál je plne prefarbený a neporézny. Bezrámový sprchový kút od značky Huppe so sklapovacími dverami Solva sa dá vyrobiť na mieru a vďaka pántom, ktoré poskytujú možnosť otvárania dnu aj von, ide o ideálne riešenie aj pre malé kúpeľne. Čerešničkou na torte je hranatý dizajn WC misy od značky Villeroy & Boch zo série Venticello s funkciou Soft Closing. 

 

 

V zajatí džungle

Obklad v béžovej spolu so vzorom vlniek a bambusových listov od značky FAP vás razom prenesie do oázy pokoja. V tejto kóji nájdete nábytok Salgar vo farbe gaštan, no vybrať si môžete až z 22 rôznych odtieňov. Miskové umývadlo zo série Collaro od značky Villeroy & Boch je položené na doske z bieleho liateho mramoru. Batérie značky Hansgrohe zo série Talis E sú v príjemnom matnom bielom prevedení.

Revolučné technológie

Smaltovaná vaňa Bette je so slim okrajom a sprchový kút Classic od Huppe má rohový vstup a posuvné dvere. Vanička Huppe je z vyrobená z liateho mramoru. Sprchový systém Hansa Emotion disponuje termostatickou batériou s tromi programami na pulzáciu teplej a studenej vody. Poskytuje tak vynikajúci relax po namáhavom dni ako aj ranný príval energie.

Industriálny minimalizmus

V tejto kóji nájdete biely lesklý obklad Villeroy & Boch. Upúta akrylová vaňa Ravak Chrome slim so sklápacou zástenou  Sanswiss s čiernymi matnými profilmi. Zaujímavé sú aj tmavé matné batérie Hansgrohe Metropol. Nábytok je od značky Salgar zo série Vinci 855. Ide o kombináciu drevodekoru afrického duba s čiernymi detailami. Matný čierny rám má aj zrkadlo, ktoré je skrášlené aj bočným LED osvetlením.

Hygiena na prvom mieste

Sklená bočná stena a dvojkrídlové dvere sprchového kúta Anea od Sanswiss sa skvelo udržujú vďaka úprave Aquaperle. Vanička je vyrobená z liateho mramoru. WC Viclean značky Villeroy & Boch v sebe skrýva aj funkciu bidetu. Obsahuje spršku s možnosťou regulácie teploty a intenzity vodného prúdu. K dispozícii je aj ovládanie cez diaľkový ovládač. Dizajn je hladký a nerušia ho žiadne hadičky ani ventily.

Dizajnový skvost

Obklady a dlažby Nocturne od Villeroy & Boch dávajú tejto kóji nadčasový čiernobiely ráz. Dominantou je jednoznačne voľne stojaca vaňa od značky White Stone z liateho mramoru. Krásne ju dopĺňa aj voľne stojaca termostatická batéria na podlahu od značky Hansgrohe Axor Starck Organic, ktorá je unikátnym dizajnovým kúskom. Pri tmavej stene stojí umývadlo Me By Starck a skrinka zo série X Base od značky Duravit.

Kľúčové doplnky

Závesné osvetlené police od značky Villeroy & Boch zo série Finion, doplnky značky Keuco, Nimco a Alva dostupné v rôznych farebných prevedeniach. Drobnosti, ktoré sa určite neoplatí podceniť, spravia z každej kúpeľne vyšperkovaný a do detailu premyslený priestor.

Navštívte kúpeľňové štúdio DOMOSS v Piešťanoch a prezrite si všetky značky, materiály či farebné prevedenia. Naše dizajnérky vás radi prevedú všetkými kójami a poradia najideálnejšie riešenia aj k Vám domov. Tešíme sa na Vás!

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov