Inšpirácia z bratislavského štúdia – bajkalská

Úvod / Kúpeľne / Inšpirácia z bratislavského štúdia – bajkalská

Bajkalská 5/C Bratislava

Kúpeľňové štúdio DOMOSS v Bratislave na Bajkalskej ponúka množstvo inšpirácie pre moderné bývanie. Kúpeľňový nábytok, obklady, sanita a inovatívne technológie, to všetko vám predvedú naši dizajnéri, ktorí sú vám k dispozícii vždy, keď ich budete potrebovať. Presvedčte sa na vlastné oči na Bajkalskej 5/C vedľa Troch veží za pumpou Slovnaft. Prípadne nás kontaktujte telefonicky či cez formulár. Tešíme sa na vás.

 

Štýl, funkčnosť aj flexibilita

Séria UNiiQ od značky SALGAR ponúka široké spektrum možností ako si navrhnúť jedinečnú kúpeľňu s najvyššími štandardmi kvality. Kúpeľňový nábytok zaujme svojimi líniami a predovšetkým farebnými prevedeniami. V štúdiu na Bajkalskej ulici v Bratislave nájdete prevedenie vo farbe Sol s bielymi úchytkami. Umývadlo Villeroy & Boch s batériou Keuco zo série Edition skrášľuje zrkadlo s LED osvietením.  Kóju dotvára závesná toaleta GROHE Sensia Arena so sprchovým systémom, ktorá je navyše vybavená systémom na odstránenie zápachu.

Nadčasové a jasné línie

Umývadlo značky KEUCO zo série PLAN je vďaka svojim jasne definovaným dizajnom vyznamenaná mnohými oceneniami a nájdete ju v súkromných bytoch, hoteloch či verejných budovách po celom svete. Skvelo ho dotvára zrkadlo s odkladacou plochou a LED osvetlením.

 

Elegancia série Collaro

Voľne zavesené umývadlo značky Villeroy & Boch poteší hladkými minimalistickými líniami a industriálnym štýlom. Vybrať si môžete zo zo širokej škály tvarov, vlastností aj veľkostí. V tejto kóji sme atmosféru doplnili batériou Keuco či štýlovým chrómovým radiátorom Zehnder. 

Navštívte nás v kúpeľňovom štúdiu DOMOSS v Bratislave na Bajkalskej a prezrite si aj ostatné kóje na vlastné oči. Naši dizajnéri sú vám k dispozícii. Tešíme sa na vašu návštevu.

Atmosféra luxusu kolekcie Finion

Exkluzívne kúpeľňové doplnky, elegantný nábytok, vysokokvalitná monolitická vaňa. To všetko ponúka kolekcia Finion od Villeroy & Boch a vnesie nádych blahobytu aj do vašej kúpeľne. Oázu pohody skvelo doladí funkcia emotívneho osvetlenia, ktoré sa dá plynule tlmiť. Voliteľné funkcie zahŕňajú aj zvyokový systém a funkciu proti zahmlievaniu.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov